Fortnite: Battle Royale 50v50 Sınırlı Zaman Modunu Geri Geliyor

Fortnite: Battle Royale 50v50 Sınırlı Zaman Modunu Geri Geliyor

Fortnite 50v50 Mod

Fortnite 50v50 Mod

50v50 modu birkaç değişiklikle geri döndü. Yeni bir sınırlı zaman modu yakında Fortnite: Battle Royale’de başlıyor. Oyunun PS4, Xbox One, PC ve cep telefonu üzerindeki 3.5 güncellemesinin ardından, Epic, oyunun ilk sınırlı zaman modunun değiştirilmiş bir versiyonu olan 50v50 v2 etkinliğini başlatmayı planlıyor.

Adından da anlaşılacağı gibi, 50v50 v2 birbirleri karşısında 50 oyuncunun iki takımını karşı karşıya getirir. Bu modda, oyuncular fırtına yaklaşmaya başlamadan önce adaya 10 dakika boyunca tam erişim hakkına sahip olacaklar. Tedarik düşüşleri de her iki dakikada bir üç ila altı arasında olacak, ancak sadece son fırtına dairesi içine inecekler.

Buna ek olarak, Epic 50v50 modunda yağma spawn oranlarını ayarladı. Zemin yağma spawn olasılığı % 15 artmıştır ve tarım kaynakları % 75 oranında artmıştır. Sandıklar çift cephane ve sarf malzemeleri üretirken, tedarik düşüşleri ayrıca ekstra bir sarf malzemesi, tuzak ve kaynak düşüşü ile birlikte çift cephane üretiyor.

Epic, 50v50 etkinliği için kesin bir bitiş tarihi açıklanmadı, ancak sınırlı zaman modları genellikle yalnızca bir hafta kadar kullanılabilir. Bu etkinlik bir “büyük takım” modu olduğundan, oyuncuların profil istatistiklerini izlemez. Ancak, oyuncular kadro dışı tüm Günlük ve Haftalık Meydan Okumaları tamamlayabilecekler. Epic’in yama notlarında mod hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

50v50, Fortnite 3.5 güncellemesinin yayınlanmasından kısa bir süre sonra başlayacak şekilde ayarlanmıştır. Bu yama, Battle Royale’a yeni bir öğe daha ekledi: Port-a-Fort, birkaç saniyede büyük bir kale inşa edebilir. Bununla birlikte, güncelleme Fortnite‘nin Save the World modundaki yeni kozmetik seçeneklerinin yanı sıra denge düzeltmeleri ve hata düzeltmeleri de sunuyor.

Kaynak: 1