Bu sefer değişikliklerin kesinlikle farkına varacaksınız.

Fortnite, harita değiştiren bir çok etkinlikten payını aldı, ancak en son gerçekleşen bugüne kadar göze çarpan en belirgin olanı olabilir.

Fortnite Buz Fırtınası Etkinliği

Fortnite Buz Fırtınası Etkinliği

Fortnite, harita değiştiren bir çok etkinlikten payını aldı, ancak en son gerçekleşen bugüne kadar göze çarpan en belirgin olanı olabilir. Epic, 19 Ocak'ta Buz Fırtınası etkinliğini, Buz Kralı'nı ortaya çıkarmak için gizemli buz küresinin açıldığı oyun içi bir gösteriyle başlattı. Buz Kralı, derhal bütün haritayı karla kapladı ve ölümsüz Ice Fiends ile doldurdu. Bazı etkinliklerin aksine, nereye bırakılmayı tercih ettiğiniz önemli değildir. Doğru kıyafete sahip değilseniz daha belirgin olursunuz ve zombi rakiplerini savuşturmak zorunda kalabilirsiniz.

Buz Fırtınası bu süreçte daha fazla şeyi aydınlığa kavuşturmuş gibi görünüyor. Polar Peak zindanının içinde birden fazla yumurta var. Eski Happy Hamlet buzdağının altında bir sığınak var. Ice Fiend'leri boşa harcamak gibi üstleneceğiniz yeni temalı zorluklarınız var. Epic, ilk dramayı kaçırmış olsanız bile Fortnite’e geri dönmenizi istiyor.

Facebook Yorumları