Fortnite Doğum Günü Etkinliği Özel Ödüllerle Yakında Başlıyor

Yorum · 45 Görüntüleme

Fortnite'ın ikinci yıldönümünü kutlamada bir Battle Bus makyajına katılmak ve özel ödüller için yakında yeni challenges görevlerinin başlaması bekleniyor.


Fortnite Doğum Günü Etkinliği

Fortnite Doğum Günü Etkinliği

Fortnite'ın piyasaya sürülmesinden bu yana yaklaşık iki yıl geçti ve geçen yıl olduğu gibi, Epic Games oyun içi doğum günü etkinliğiyle bunu kutlamayı planlıyor. Battle Royale oyuncuları için bu yakında başlayacak ve bir hafta boyunca sürecek. Doğum günü temalı bazı öğeler ekleyecek, sınırlı bir süre için özel ödüller ve muhtemelen challenges görevleri sunacak.

Fortnite Doğum Günü Kutlaması etkinliği 24 Temmuz'da başlayacak ve 31 Temmuz'a kadar devam edecek. En yeni Fortnite yama notlarında belirtildiği gibi, hem doğum günü pastası ve hem doğum günü hediyesi Battle Royale'deki haritaya eklenecek. Hediyeler oyun içi yağma için açılabilirken, pastalar sağlık ve kalkan kazanmak için yenebilirler. Etkinlik 24 Temmuz'da başlasa da, bu ikisi 25 Temmuz'a kadar gelmeyecek.

Ayrıca Doğum Günü Kutlaması'nın bir kısmı Battle Bus'a yapılan bir revizyonun bir parçası olacak. Yani bazı süslemeler ve bir müzik parçası olacak.

Epic, bu ödüllerin neye benzediğini ya da nasıl kazanacağınızı henüz göstermemiş olsa da, etkinlik sırasında bir kazma, kaplama ve "daha fazla kozmetik" mevcut olacak. Tahminler, doğum günü etkinliği challenges görevlerinin ortaya çıkacağı yönündedir. Bir veri madencisine göre aslında bunlar bilinen görevler.

Veri Madencisine Göre Fortnite Doğum Günü Challenges Görevleri
 - Maçları oynayın (10)
 - Farklı Doğum Günü Pastaları önünde dans edin (10)
 - Rakiplerden daha uzun hayatta kalın (100)
 - Doğum Günü Pastası ile sağlık veya kalkan kazanın (50)


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!