Fortnite Doğum Günü Pastası Nerede Bulunur?

0 Yorum · 314 Görüntüleme

Fortnite: Battle Royale'in ikinci doğum günü etkinliği şimdi yayında ve challenges görevlerinden biri 10 farklı doğum günü pastasının önünde dans etmeyi içeriyor. İşte pastaları bulabileceğiniz yerler.


Fortnite Doğum Günü Pastası

Fortnite Doğum Günü Pastası

Fortnite'ın Sezon 10'u hemen gelmek üzere, ancak bu arada oyunun ikinci doğum günü etkinliği de devam ediyor. Etkinliğin yanı sıra, her biri tamamlandıktan sonra doğum günü temalı yeni bir ödülün kilidini açacak olan bir takım challenges ortaya çıkıyor ve sonunda özel bir doğum günü pastası kazması tüm görevleri bitirenleri bekliyor.

Toplamda tamamlanması gereken, çoğu kendi kendini açıklayıcı olan ve oyunu normal oynayarak kolayca halledilebilen dört doğum günü challenges görevi var. Size biraz sıkıntı verebilecek olan farklı doğum günü pastaları önünde dans etmektir. Benzer bir challenge geçen yılın doğum günü etkinliğinin bir parçası olarak gösterildi. Ama bu pastalar farklı yerlerde gizlendi ve nereye bakacağınızı bilmiyorsanız sorun yaratabilir. Neyse ki, doğum günü pastası konumlarını bulmanıza yardımcı olmak için kullanışlı bir harita hazırladık.

Doğum Günü Pastası Konumları

Bu görevi tamamlamak için toplamda 10 doğum günü pastasının önünde dans etmeniz gerekiyor ve hepsi Fortnite adasının her tarafına dağılmış durumda. Neyse ki, nereye bakılacağını öğrendikten sonra pastalar, balonlarla çevreleneceklerinden kolayca fark edilecektir. Aşağıdaki doğum günü pastası konumlarının olduğu haritaya göz atabilirsiniz.

Challenge Nasıl Tamamlanır?

Doğum günü pastalarını nerede arayacağınızı öğrendikten sonra, bu challenge görevinin tamamlanması sadece doğru yere gitme ve daha sonra pastanın önüne bir hamle yapma meselesidir. Sağlığınız düşükse, yükseltmek için bir dilim pasta da alabilirsiniz. Sadece sağlığınızı ve kalkanınızı canlandırmaya yardımcı olmakla kalmaz, ayrı bir doğum günü challenge görevinde ilerlemenize de sayılır ve bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz.

Aynı bölgeleri farklı maçlarda tekrar ziyaret etmenize ve görevi tamamlamaya yönelik ilerleme kaydetmenize izin veren diğer bazı challenges görevlerinden farklı olarak, bu challenge görevini halletmek için 10 farklı pastayı ziyaret etmeniz gerekir.

Fortnite Doğum Günü Kutlaması Challenges

 - Maçları oynayın (10) - Kaplama
 - Farklı Doğum Günü Pastaları önünde dans edin (10) - Doğum Günü müzik parçası
 - Rakiplerden daha çok hayatta kalın (500) - Sprey
 - Doğum Günü Pastası ile sağlık veya kalkan kazanın (50) - Pankart

Ödül: Doğum Günü Pastası hasat aracı (dört görev de tamamlandıktan sonra)


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!