Fortnite Gizli Fortbyte #97 Nerede Bulunur?

0 Yorum · 70 Görüntüleme

Fortnite'in Hafta 8 challenges görevleriyle birlikte, Battle Pass sahipleri artık Fortbyte #97'yi de alabilirler. İşte nerede bulacağınız.


Fortnite Fortbyte #97

Fortnite Fortbyte #97

Fortnite'ın 9. Sezonu'nun sonuna yaklaşıyor olabiliriz, ancak Epic'in popüler battle royale oyunu yavaşlama belirtileri göstermiyor. Tamamlamak için kendine özgü challenges ve kilidini açmak için ödülleri olan 14 Days of Summer etkinliğinin devam etmesinin yanı sıra 8. haftanın challenges görevleri şimdi PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil cihazlarda yayınlanıyor. Bu Battle Stars kazanma ve Sezon 9 Battle Pass'ı seviyelendirme fırsatı demektir.

Yedi görevi bir haftada tamamlayabiliyorsanız, bu sezonun Utopia challenges görevlerinden birini de tamamlayacaksınız. Bunu yapmanın ödülü, oyunun haritasının etrafına gizlenmiş ücretsiz bir eşyaya açılan özel bir yükleme ekranıdır. Tamamladığınız her tek numaralı Utopia challenges, sizi Battle Pass'ı seviyeleyen ücretsiz bir Battle Star'a yönlendirecektir. Öte yandan, çift numaralı Utopia challenges, sizi Sezon 9'da tanıtılan yeni bir koleksiyon türü olan Fortbyte'a yönlendirecektir.

Belirtilen Battle Stars'ın aksine, Fortbytes'ı bulmak için Utopia challenges tamamlamanız gerekmez; Sezon 9 Battle Pass'a sahip olduğunuz ve nereye gideceğinizi bildiğiniz sürece onları toplayabilirsiniz. Ama o haftanın challenges görevleri ortaya çıkana kadar oyunda görünmezler. Şimdi aktif olan Fortbyte #97'de durum böyle.

Fortnite Fortbyte #97 Konum

Fortnite Fortbyte #97 Konum

Önceki Fortbytes'da olduğu gibi, #97 için ipucu Hafta 8 yükleme ekranının içinde gizli değil. Ama açıklaması şöyle; "Peely ve Jonesy ilk kez Bao Bros.'ta buluştu ve anında sonsuza dek arkadaş olacaklarını biliyorlardı." Bu, Lucky Landing'deki hamur işi dükkanına gitmek için ipucunuz. Dükkanın kendisi kolayca görülebilir; çatısında dönen dev kızgın dumpling kafası ile onu ayırt edebilirsiniz. İçeri girin, ardından spor salonuna aşağı inin ve Fortbyte görünecektir.

Diğer tüm gizli Fortbyte'ların nerede olduğunu öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak konumuza göz atabilirsiniz.

Fortnite Gizli Fortbyte'lar Nerede Bulunur?


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!