Fortnite Parti Balonu Süslemeleri Nerede Bulunur?

Yorum · 1 Görüntüleme

Fortnite: Battle Royale oyunundaki yeni challenges görevlerinden biri için patlamanız gereken tüm parti balon süslemelerini bulmanıza yardımcı olacak bir haritaya göz atabilirsiniz.


Fortnite Parti Balonu Süslemeleri

Fortnite Parti Balonu Süslemeleri

14 Days of Summer etkinliği, 16 Temmuz'a kadar sürecek ve sürece günlük challenges ortaya çıkararak Fortnite: Battle Royale'de devam ediyor. Bunlardan bazıları oldukça kolaydır, bazıları ise en kolay bir harita ile yapılır. Örnek olarak, Epic Games sizden parti balonu süslemelerini patlatmanızı istiyor. İşte challenge görevinin nasıl yapılacağı ve parti balonlarını nerede bulacağınız ile ilgili bilmeniz gerekenler.

Haritanın her tarafında parti balonu süslemeleri bulabilirsiniz. Şimdiye kadar adaya dağılmış bir düzineden fazla bulundu. Daha önceki 14 Days of Summer challenge görevinin bir parçası olan plaj partileri ile aynı yerdeler. Bu yerlere gidin ve balonları patlatın.

Fortnite Parti Balonu Süslemeleri Konumu

Haritadaki tüm parti balonu süslemelerinin nerede olduğunu görebilirsiniz. Bunlar zemine yakın yerlerde bulunur ve şezlonglar veya soğutucular gibi başka bir nesneye bağlıdırlar.

Fortnite Parti Balonu Süslemeleri Nasıl Patlatılır?

Bu oldukça basit, çünkü bu bir atış oyunu: onları patlatmak için balonları vurmanız yeterli. Cephane harcamak istemiyorsanız veya silah bulamadıysanız, kazma kullanabilirsiniz. Ama silah kullanmak daha iyidir. Sonuçta balonları çok yaklaşmadan uzaktan patlatabilirsiniz.

Diğer bilinmesi gereken başka bir şey ise, bazı konumların birbirine yakın bir sürü balon içermesidir. Beş grup balonu patlatmanız yeterli olacaktır.

Parti Balonları Challenge Ödülü

Bu görevi tamamladığınızda, Sunny adlı küçük bir güneş yapan bir sprey kazanırsınız. Ayrıca, 14 Days of Summer etkinliğindeki 14 challenges görevini de tamamlayan herkes için mevcut olan Smoothie back bling'i kazanmaya bir adım daha yaklaşacaksınız.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!