Fortnite Saatleri Ziyaret Etme, Kalkanları Kullanma ve Daha Fazlası

Yorum · 1 Görüntüleme

İşte Fortnite'ın PS4, Xbox One, PC, Switch ve mobil cihazlarındaki oyuncularının Sezon 9, Hafta 8 Battle Star'ın tümünü elde etmek için yapması gerekenler.


Fortnite Sezon 9, Hafta 8

Fortnite Sezon 9, Hafta 8

Fortnite dünyasında geçen bir hafta boyunca adeta yeni challenges görevlerine boğulduk. Battle Pass'ınızı seviyeleyen ve yeni kozmetiklerin kilidini açacak Battle Stars'a duyulan ihtiyaç için onları tamamlamanız gerekmekte. Bu yüzden, yapmanız gerekenleri hızlı bir şekilde bir araya getirdik.

Fortnite challenges zor olabilir, zaman zaman sizden bazı eski unutulmuş kelimeleri ya da eski melodileri bulmanızı ister, ama bu sefer bu oldukça kolay bir şey. Ancak, hiç sahip olmadığınız şeyleri yapmanız biraz zaman alacaktır, ama öncelik sırasına koyabilir ve daha hızlı bir şekilde başarabilirsiniz.

Ücretsiz bölümde (oynayan herkesin yapabileceği challenges) kalkanları uygulamanız, birkaç saat ziyaret etmeniz ve Snobby Shores veya Mega Mall'daki düşmanları ortadan kaldırmanız gerekir. Sonuncusu zorlu olabilir. Bu yüzden birkaç arkadaş edinip rakipler için takım kurmaya çalışın.

Bir Battle Pass'ınız varsa, bazı özel challenges görevlerini yapabilirsiniz. Battle Pass'a özel challenges sizden saldırı tüfekleriyle zarar vermenizi, çok aşamalı bir challenge görevinin parçası olarak birkaç spesifik yeri ziyaret etmenizi, Volkanik Gayzer, Rüzgar Pervanesi ve bir Çelik Halat'ı tek bir maçta kullanmanızı ve sonra belirtilmiş konumların dışında rakipleriniz yok etmenizi ister.

Fortnite Sezon 9, Hafta 8 Challenges

Ücretsiz
 - Kalkanları Uygulayın (400) - 5 Battle Stars
 - Farklı Saatleri ziyaret edin (3) - 5 Battle Stars
 - Snobby Shores veya Mega Mall'daki rakipleri yok edin (7) - 10 Battle Stars

Premium
 - Saldırı Tüfeği ile rakiplere hasar verin (200) - 5 Battle Stars
 - Aşama 1: Paradise Palms'ta bulunun - 1 Battle Star
 - - Aşama 2: Neo Tilted'de bulunun - 1 Battle Star
 - - Aşama 3: Mega Mall'da bulunun - 1 Battle Star
 - - Aşama 4: Pleasant Park'ta bulunun - 1 Battle Star
 - - Aşama 5: Junk Junction'da bulunun - 1 Battle Star
 - Tek bir maçta bir Volkanik Gayzer, Rüzgar Pervanesi ve Çelik Halat kullanın - 10 Battle Stars
 - Belirtilmiş konumların dışında rakipleri yok edin (5) - 10 Battle Stars


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!