Fortnite Sezon 7 Kaplamalar Ekler

Fortnite Sezon 7'nin gelişi, kilidini açmak için yeni bir kozmetik ürünü getiriyor.


Fortnite Kaplamalar

Fortnite Kaplamalar

Fortnite Sezon 7'nin gelişi, kilidini açmak için yeni bir kozmetik ürünü getiriyor. Önceki sezonlarda olduğu gibi, oyuncular Battle Stars kazanabilir, Battle Pass'larını yükseltebilir ve yeni Skins, Back Bling, Gliders ve Harvesting Tools ürünlerine erişebilir. Ancak, geliştirici Epic Games, Wraps (Kaplamalar) adlı yeni bir kozmetik çeşidi de tanıttı.

Yama notlarında ayrıntılı olarak belirtildiği gibi, kaplamalar oyuncuların araçlarına ve silahlarına yeni bir görünüm vermesine izin verecek, bazı durumlarda da eşleşecek. Eğer kıyafetlerinizi koordine etmek isterseniz, bu hoş yeni bir ek olacaktır. Kaplamalar, diğer kozmetiklerle aynı şekilde, yani Battle Stars kazanmak için haftalık zorlukları tamamlayarak kazanılır. Fortnite Sezon 7, Week 1'in zorluğu artık mevcut.

Aşağıda, şu anda Sezon 7 Battle Pass'ın bir parçası olarak mevcut olan tüm Kaplamaları görebileceksiniz, bu yüzden bir tanesi gözünüze çarparsa, bunu elde etmek için ne kadar grinding yapmanız gerektiğini tam olarak bileceksiniz.

Elbette, Fortnite Sezon 7 Battle Pass'da kilidini açmak için bir sürü kozmetik var. Ama yeni kozmetikler, Sezon 7'nin getirdiği tek şey değildir. Ayrıca X-4 Stormwing Uçağı (X-4 Fırtınakanat Uçağı) olarak adlandırılan yeni bir araç var.

Bunun ötesinde, Epic Games aynı zamanda oyunculara kendi adalarını, kendi zevklerini belirleyen özel Fortnite deneyimleri oluşturmak için arkadaşlarıyla katılabilecekleri Creative'i başlattı. Fortnite Creative modu hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!