Fortnite Ziyaret Edilecek Saatler Nerede Bulunur?

Yorum · 4 Görüntüleme

Fortnite Season 9, Hafta 8 challenges görevleri PS4, Xbox One, PC, Switch veya mobil cihazlara sizi zorluyor mu? İşte size yardımcı olması için ziyaret edeceğiniz saatlerin yerleri.


Fortnite Saatler

Fortnite Saatler

Fortnite'ın Hafta 8 challenges görevleri artık mevcut ve aralarında biraz fazladan çaba gerektiren bir tanesi var. Ücretsiz bölümde, bu yüzden tüm Fortnite oyuncuları için mevcut ve beş Battle Stars karşılığında herkesi üç farklı saati ziyaret etmeye yönlendiriyor. Eğer Fortnite adasını çok iyi tanıyorsanız zorlanmazsınız, tam olarak nereye gideceğinizi hemen bilirsiniz. Ama yardıma ihtiyacınız varsa yazımıza bir göz atın.

İhtiyacınız olan saatler Junk Junction, Happy Hamlet ve Neo Tilted konumlarında bulunur. Tek yapmanız gereken onları bulmak ve onlara yaklaşmak; yeterince yakın olduğunuzda, ilerleme kaydettiğinizi belirtmek için challenge görevine yönelik bir güncelleme tetiklenecektir.

Junk Junction'daki saat kırılan kulenin eteğindeki alanın sol alt köşesinde bulunabiliyor. Neo Tilted'e gidin ve bir kez daha, konumun güneybatısında, üstte zamanın dijital olarak yansıtıldığı büyük kuleyi göreceksiniz. Happy Hamlet'te merkezde güzel, rustik bir saat kulesi var. Sunny Steps'te ayrıca bir güneş saati de mevcut. Fatal Fields ve Paradise Palms arasında beşinci bir saat bulunabilir.

Fortnite Saat Konumları (Sezon 9 Hafta 8)

 - Junk Junction: Yok edilen saat kulesinin dibinde

 - Neo Tilted: Zaman projeksiyonlu kulenin tepesi

 - Happy Hamlet: Konumun ortasındaki saat kulesi

 - Sunny Steps: Alanın ortasında bir güneş saati bulacaksınız

 - Fatal Fields/Paradise Palms: G9/H9 sınırı boyunca


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!