Geçtiğimiz on yıl içinde, video oyun fragmanları, dergi kapak disklerinde bulunan bulanık küçük montajlardan, temsil ettikleri gerçek oyunlardan neredeyse tamamen farklı olan milyonlarca dolarlık bir endüstriye geçiş yaptı. Ama bazıları çoğumuzun aklında kaldı. İşte Gelmiş Geçmiş En İyi Oyun Fragmanları!

En İyi Oyun Fragmanları Burada!

En İyi Oyun Fragmanları Burada!

Geçtiğimiz on yıl içinde, video oyun fragmanları, dergi kapak disklerinde bulunan bulanık küçük montajlardan, temsil ettikleri gerçek oyunlardan neredeyse tamamen farklı olan milyonlarca dolarlık bir endüstriye geçiş yaptı. Belki de fragmanlar video oyunları pazarlamacılığının en önemli parçası haline gelmişlerdir ve tıpkı filmlerle (bazen TV) birlikte gördüğümüz gibi, taraftarların oyunun kendisi kadar beklediği (ve saplantı haline getirdiği) bir şey olabilir. 

Artık fragmanlar yayıncılar için  veya sadece fragman ve sinema yapımında uzmanlaşmış stüdyoların olduğu dünyada hayati önem taşıyor. Şimdi çok kısa bir oyun sunan bağımsız yapımlı oyunlar bile insanların gözünü boyamak için fragmanlara önem vermekte.

İşte karşınızda en iyi video oyun fragmanları. Bazıları aldatıcı, bazıları komik, bazıları garip ama hepsi en iyiler.Facebook Yorumları