GTA 5 Arabaları

GTA 5 Arabaları

Uygulamalı GTA 5 Hileleri

GTA 5 Hileleri

Ayrıca Gta 5 hilelerini merak ediyorsanız bu konumuza bakarak bilgi edinebilirsiniz.

GTA 5 Arabalar

GTA 5 Arabalar

Grand Theft Auto 5, Rockstar Games tarafından yayınlanan, Rockstar North tarafından geliştirilen bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun ilk olarak 2013 Eylül ayında Xbox 360 ve PlayStation 3 için piyasaya çıkmıştır. Daha sonra da 2014 Kasım ayında Xbox One ve PlayStation 4 ardından da 2015 Nisan ayında Microsoft Windows için piyasaya çıkmıştır. GTA 4‘ten sonra serinin ilk ana oyunudur. Şehir olarak da Los Angeles’tan esinlenilerek Los Santos da kurgulanmıştır.

Oyuncular, düşmanlarla savaşmak için ateşli silahlar, patlayıcı kullanımı ve yakın mesafe saldırıları gibi eylemleri GTA 5 oyununda yapabilirler. Ama önemli olan şudur ki; atlayıp zıplayarak, yüzerek veya araba gibi araçları kullanarak GTA dünyasını gezebilirler. Oyunun açık dünyasında özgürce dolaşabilmek için genellikle her zaman bir araca ihityaç duyarsınız. Bu nedenle de oyundaki arabalar her zaman önemlidir. Bazılarını elimizi kolumuzu sallayarak alabilirken bazılarını elde edebilmek için epey bir uğraş sarf ederiz.

Peki GTA 5’te hangi arabalar var? GTA 5’te bulunan arabaları biraraya getirmeye çalıştık. Bu yazı da GTA 5 arabalarını inceleyebilirsiniz. Listelere göz atın;

GTA 5 Coupe Arabalar

GTA 5 Compact Arabalar

GTA 5 Sedan Arabalar

GTA 5 Super Arabalar

GTA 5 SUV Arabalar

GTA 5 Muscle Arabalar

GTA 5 Spor Arabalar

GTA 5 Klasik Spor Arabalar

GTA 5 Acil Durum Arabaları

GTA 5 Arazi Araçları