GTA 5' Yeni Oyun Modu Çıkartıyor!

GTA V - ONLİNE

Rockstar Games blogunda ilan edilen GTA Online'ın tatil etkinliği, nadir bir hava olayı olan karın bugün tatil günlerinde kutlanmak için dünyanın her yerine Pazartesi günü düşmeye başladığı bugünden itibaren tamamen başlıyor.

Yeni bir düşman modu da çıktı. Juggernaut adında...

Açıklamasında "İki muhalif takım arasındaki bu acımasız savaşta Juggernaut en büyük varlığınız ve tek sorumluluğunuz" dendi. "Bir Saldırgan olarak, rakibin takım arkadaşlarının yoğun ilgisini çekme, sürükleme ve başarıyla yürütme, Kendi kazanımı kazanmak için Juggernaut'u takviye eder Ekibiniz zamanında muhalefetin Juggernaut'unu silemezse, Ani Ölüm kuralları yürürlüğe girer ve herkes bir Juggernaut olur. İlk önce öldüren kazanır, böylece siz de kazanırsınız. İlk kan almaya çalışırken hızlı olmanız gerekiyor.

1 Ocak'a kadar şimdi modda iki katına çıkan GTA $ ve RP'yi kazanabilirsiniz.

Tatil temalı daha fazla içerik, Los Pfister Comet'in "Los Santos'un kaba binicileri için uygun cesur kentsel sürükleyiciye" dönüştürülmüş özel bir versiyonu şeklinde geldi. Aracı Benny'i Orijinal Motor İşleri'nde bulabilirsin.

Belirtildiği gibi, kar şimdi Los Santos ve Blaine County'de 26 Aralık'a kadar düşüyor. Ayrıca, kartopu savaşları geri döndü.

Buna ek olarak, Rockstar GTA Online için bazı hediye hediye ettiğini açıkladı. Noel Günü'nde (25 Aralık) oturum açan herkes, bir unicorn maskesi (aşağıya bakın) ve Beyaz Grafik veya Mavi Kontrol öğeleri içeren bazı pijama alacaktır. Oyuncular ayrıca giriş için aşağıdaki mühimmatları alırlar:

  • Fireworks Launcher plus 10 Fireworks roketi
  • Carbine Rifle plus 200 mermi cephanesi
  • Marksman Tüfeği artı 200 mermi
  • Temel Mafsallı Toplayıcılar
  • 25 adet Yapışkan Bombalar
  • 25 adet el bombası
  • 5 adet Molotov
  • Tam Zırh

Bununla birlikte, Rockstar'ın 23 Aralık, 24 ya da 26 Aralık'ta giriş yapan kişilerin Fireworks Launcher'ı ve 10 roketi ve ayrıca bir tişört alacağını söylediği GTA Online'da hediye almak için Noel'e kadar beklemek zorunda değilsiniz.

Son olarak, Rockstar seçkin ceza faaliyetleri için bir bonus açıkladı; Sadece 24 ve 25 Aralık tarihinde, aşağıdaki listeden % 50 daha fazlasını kazanabilirsiniz:

  • Tüm Araç İhracatlarında % 50 daha fazla GTA $
  • Tüm Özel Kargo Teslimlerinde % 50 daha fazla GTA $

GTA 5 Hileleri

Ayrıca Gta 5 hilelerini merak ediyorsanız bu konumuza bakarak bilgi edinebilirsiniz.

GTA 5 indir

Ayrıca henüz Gta 5 oyununu indirmediyseniz buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları