Hogwarts Legacy için Yaz Güncellemesi: PS5 İçin Özel Görevin Kilidi Açılıyor ve Birçok Yeni İçerik Geliyor

Hogwarts Legacy için Yaz Güncellemesi: PS5 İçin Özel Görevin Kilidi Açılıyor ve Birçok Yeni İçerik Geliyor

Hogwarts Legacy’in ilk çıkışından neredeyse bir buçuk yıl sonra, geliştiricilerin desteği PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X için hala devam ediyor. Avalanche Software Stüdyosu 2024 yılının başından itibaren oyuncuları büyük yaz güncellemesi ile heyecanlandırıyor, bu güncelleme birçok hoş iyileştirme getirecek. Bugün yazarlar, bu yamanın ilk yeniliğini ortaya çıkarmaya karar verdiler: yüklendikten sonra PC ve Xbox üzerinde oynanabilir hale gelecek yeni bir görev olacak.

Anlaşıldığı kadarıyla, yaz güncellemesiyle tüm platformlarda önceden PlayStation için özel olan görev açılacak. Oyuncular Hogsmeade’e gidip ev cini Penny’den bir görev alabilecek, o da bir mağazadaki hayalet sorununu araştırmanızı isteyecek.

Avalanche Software ekibinin oyuncular için hazırladığı bununla da sınırlı değil. Hogwarts Legacy, güncelleme ile çıkışta bulunmayan fakat oyuncuların görmesini istediği bir dizi ek ayar ve iyileştirme getirecek. Yamanın yaz aylarında çıkması bekleniyor ve belirli detaylar birkaç gün içinde ortaya çıkacak. Geliştiriciler, oyuncuları bu hafta boyunca haberleri takip etmeye çağırdılar, yamayla ilgili daha fazla detay öğrenmek için.