Hosting.com.tr: Tüm İhtiyaçlarınıza Uygun Çözümler

0 Yorum · 1243 Görüntüleme

2004 yılında hizmet vermeye başlayan Hosting.com.tr, kişi, kurum ve kuruluşlara özel en uygun hizmetleri, ulaşılabilir fiyatlar ve çözüm odaklı destek servisleriyle sağlamaya devam ediyor. Geride bıraktığı 15 yılda üyelerinin memnuniyetini en ön planda tutmayı ilke edinen ve üyelerinin ihtiyaçlarını dinleyerek her zaman en uygun hizmetleri sunmaya devam edecek.


2004 yılında hizmet vermeye başlayan Hosting.com.tr, kişi, kurum ve kuruluşlara özel en uygun hizmetleri, ulaşılabilir fiyatlar ve çözüm odaklı destek servisleriyle sağlamaya devam ediyor. Geride bıraktığı 15 yılda üyelerinin memnuniyetini en ön planda tutmayı ilke edinen ve üyelerinin ihtiyaçlarını dinleyerek her zaman en uygun hizmetleri sunmaya devam edecek. Bünyesinde aktif hizmeti bulunan yaklaşık 25 bin üyesine verdiği hizmet kalitesi her geçen gün arttırıyor ve oluşan yeni ihtiyaçlara cevap hızlı cevap vermek adına ürün ve servislerini sürekli güncellemektedir.

Hosting.com.tr’ nin Sağladığı Hizmetler

Web Hosting: Hosting sektörüne yeni bir anlayış ve soluk getiren firma,“sınırsız SSD disk” ve “arttırılabilir yüksek kaynak (CPUve RAM)” anlayışıyla kalite, performans ve uygun fiyat arayan üyeleri için kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir. 

Linux Hosting paketlerinde, sınırsız site barındırma, ücretsiz SSL sertifikası, 4 Core CPU ve 4 GB Ram, sınırsız SSD disk gibi özelliklere sahip paketleri en uygun fiyata üyelerine sunmaktadır.Ayrıca LiteSpeed sunucusuna sahip paketlerimizle gerçek performans hissini  yaşayabilirsiniz.

Windows Hosting paketlerinde yüksek veritabanı boyutları, ücretsiz SSL sertifikası, Plesk kontrol paneli ve .net core 3.0 desteği ile tüm Windows tabanlı hosting çözümlerini kesintisiz olarak sunmakta. 

TurboPress Hosting: WordPress, kolay ve profesyonel internet sitesi tasarlamak isteyen kişiler için dünya üzerindeki en popüler içerik yönetim sistemidir. Bu kolaylık çoğu zaman arka planda çok fazla kaynak tüketimi yapmaktadır. Bu nedenle WordPress sitelerinin kaynak ihtiyacı diğer sitelere göre daha yüksek olmaktadır. 

Hosting.com.tr’nin WordPress Hosting paketlerini ve sunucularını tamamen yüksek kaynak ihtiyacına göre oluşturmuşlar ve adına da TurboPress demişler. Sunucu konusunda tamamen WordPress siteler için uyumlu hale getirilmiş ve paketlerdeki kaynak miktarlarını arttırmışlar. Bir blog sitesi sahibi veya bir e-ticaret sitesi sahibi olun, TurboPress Hosting paketleriyle yüksek performansın keyfini çıkarın.

Kurumsal Hosting: Günümüzde artık her işletmenin bir internet sitesi ve e-posta iletişimi var, Hosting.com.tr’de üyelerinden gelen talepler doğrultusunda Kurumsal Hosting paketlerini değişen ihtiyaçlara göre düzenlemişler. Kurumsal Hosting paketlerinde 4 Core CPU ve 8GB RAM’e kadar kaynağı kullanıcılara sunarak yüksek kaynak ihtiyacı bulunan kullanıcıların yüksek performansa sahip olmasını sağladı.

E-posta alış verişi bir işletme için çok önemlidir. Kurumsal Hosting paketlerinde ücretsiz olarak ekledikleri profesyonel anti spam korumasına sahip Kurumsal E-posta hizmeti ile kobiler ve tüm işletmeler için güvenli ve kesintisiz e-posta alışverişi imkanı sağlıyorlar.

Kurumsal Hosting paketlerinde üyelerine sunduğu “Yönetim Desteği” sayesinde, teknik konularına destek oluyorlar ve işletmelerin tamamen işlerine odaklanmasını sağlıyorlar. Tüm teknik bilgi gerektiren işlemler Hosting.com.tr’ nin uzman teknik ekibi tarafından yapılıyor.

Kurumsal E-Posta:Hem işletmeler hem de kişiler için e-posta trafiği oldukça önem arz etmektedir. Günümüzde tüm işlemler e-postalar üzerinden yapılmakta olduğu için hiç kimse gönderdiği e-postanın iletilmemesini ya da spam e-postalara maruz kalmak istemez. Ayrıca yoğun kullanım yapan kullanıcılar kota sorunuyla karşı karşıya kalmaktadır. 

Kurumsal E-posta paketlerinde dünyaca ünlü Spam Expert anti spam korumasını ücretsiz sağlamaktalar ve böylece iletileriniz direkt olarak alıcının gelen kutusuna ulaşıyor. Herhangi bir ileti kaybı yaşamadığınız için de işleriniz aksamamış oluyor. Ayrıca yapay zeka destekli antispam hizmeti ile istenmeyen e-postaları %99 oranında engellemektedir. 


Kurumsal E-posta paketlerinde ister hesap başına 10 GB veya 50 GB kotaya sahip olabilirsiniz yada 1 TB bir alanda sınırsız e-posta hesabı açabilirsiniz. Hiçbir zaman e-postalarınızı silmek zorunda kalmazsınız.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!