İptal Edilen Fallout Van Buren, New Vegas Olarak Yeniden Yapılacak

İptal Edilen Fallout Van Buren, New Vegas Olarak Yeniden Yapılacak

Van Buren, 2003'te iptal edilene kadar Black Isle Studios tarafından geliştirilen Fallout 2'nin devamı için kod adıydı. Bu kayıp Fallout 3 hakkındaki bilgiler, o zamandan beri çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve ona Fallout hayranları arasında efsanevi bir nitelik kazandırdı. . Bir grup mod yapımcısı şu anda Van Buren'i Revelation Blues adlı bir New Vegas modu olarak yeniden yapmaya adadı. 

Projenin NexusMods'taki sayfası “Orijinal Van Buren hikayesine mümkün olduğunca sadık kalacağız ve gelecekte çok sayıda özelleştirilmiş özellik eklemeyi planlıyoruz” diyor. Orijinal Van Buren, 2253 yılında kurulacak ve oyuncuları, robot hapishane gardiyanları tarafından takip edilirken Amerika'nın güneybatısında dolaşan, kaçan bir mahkum olarak oynayacaktı. Denver ve Büyük Kanyon gibi yerlerin kıyamet sonrası versiyonları öne çıkacaktı. 

Van Buren'in parçaları Fallout New: Vegas'a geri dönüştürüldü – orijinal oyunda Honest Hearts'tan Joshua Graham yoldaşlarınızdan biri olurdu ve Hoover Barajı'na seyahat etmenin yanı sıra Sezar'ın Lejyonu ile de karşılaşmış olurdunuz.