Kao the Kangaroo: Round 2 Steam'de Ücretsiz Oldu

Yorum · 223 Görüntüleme

Steam oyunseverler için Kao the Kangaroo: Round 2'yi ücretsiz olarak sundu.


 Ücretsiz oyun kampanyalarına kaldığı yerden devam eden dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu Steam, 3 boyutlu platform oyununu geçtiğimiz saatlerde oyun severler için ücretsiz hale getirdi. 

 Tate İnteraktif tarafından 15 Nisan 2004 tarihinde çıkan aksiyon-macera türünde olan 3 boyutlu video oyunu Kao the Kangaroo: Round 2, PS2, Xbox, GameCube ve PC platformları için geliştirici ekip tarafından yayınlandı. Elinde boks eldiveni olan boksör kangurumuz Kao ile kendimizi bol aksiyonlu bir maceranın içerisinde bulacağız. Küçük yaşlara hitap eden bu eğlenceli oyunu ücretsiz olarak oynayabilmek için 15 Haziran'a kadar vaktiniz var. Fazla zaman kaybetmeden Steam'den oyunu indirebilirsiniz. 

Oyun hakkında: 

Kao olarak oynayın! Tüm video oyunlarının en şirin ve en cesur kanguru “Kao the Kanguru: 2. Tur” un dijital versiyonunda geri dönüyor.
Dövüş, yarış ve bulmaca çözme gibi çeşitli zorluklarla dolu klasik bir 3D tek oyunculu platform oyun oynamanın keyfini yaşayın.
Kötü Hunter ve tavukları tarafından yakalanan hayvan arkadaşlarını kurtarmak için 5 benzersiz, renkli dünyada belirlenen 25 seviyeleri ile sıçrama!

Kao the Kangaroo: Round 2 nasıl bir oyun?

 

 Oyunda tamamlamanız gereken birbirinden zor ve birbirinden eğlenceli etaplar bulunuyor. 3 boyutlu bir oyun olan Kao the Kangaroo: Round 2'de sizlere verilen bulmacaları bir yandan çözerken bir yandan da karşınıza çıkacak olan düşman botların üstesinden gelmeniz gerekecek. 

 Bilgisayarlarınızı yormayacak bir sisteme sahip olan 3 boyutlu platform oyunu  Kao the Kangaroo: Round 2, 1 GB'tın altında bir depolama alanı istiyor. 128 MB RAM'e sahip olan bilgisayarlarınızda dahi rahatlıkla oynayabileceğiniz bir 3 boyutlu platfor oyunu. Sizlere hitap eden bir oyun olduğunu düşünüyorsanız buradan oyunun kampanyalı sayfasına giderek bu eğlenceli oyunu kütüphanenize ekleyebilir ve dilerseniz bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz. 


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!