Karanlık Çin aksiyon oyunu Phantom Blade Zero Yakında Yeni Bir Fragman ve Çıkış Tarihi ile Karşımıza Çıkıyor

Karanlık Çin aksiyon oyunu Phantom Blade Zero Yakında Yeni Bir Fragman ve Çıkış Tarihi ile Karşımıza Çıkıyor

Çinli geliştiriciler S-Game stüdyosundan geçen yıl PlayStation Showcase etkinliğinde hayranları, Phantom Blade Zero adlı projelerinin duyurusuyla rol yapma oyunu severleri sevindirdi. Oyun, karanlık bir Asya tema, bazı steampunk unsurları ve etkileyici kılıç dövüşlerini birleştiriyor. Bu yıl oyunun oynanabilir demo sürümüne sahip olması bekleniyor, ancak önce oyuncular muhteşem bir fragmanla bir başka tanıtımı görecekler. ignusthewise takma adlı bir sızıntı kaynağına göre, fragmanın prömiyeri önümüzdeki birkaç ay içinde gerçekleşecek.

S-Game ekibinin Phantom Blade Zero’yu tanıtmak için hazır bir tanıtım planı ve birkaç fragman ile kamuya açık bir demo sürümü olduğu sızdırma yazarının verilerine göre. Ne yazık ki, bilgi sızdıranın projenin çıkış tarihi veya deneme sürümünün ne zaman beklenmesi gerektiği konusunda kesin bilgileri yok. Yine de ignusthewise, projenin çok yakında kendini duyuracağından emin, çünkü her şey hazır.

Sızıntı kaynağı, yeni Phantom Blade Zero fragmanının PlayStation’ın yaz sunumu etkinliğinde gösterilebileceğini öne sürüyor, ancak etkinliğin resmi tarihi henüz bilinmiyor. Yeni fragmanla birlikte çıkış tarihi ve demo sürümü hakkında bilgi de açıklanabilir. Ayrıca, oyun geliştiricilerinin, Mayıs ayının sonlarında gerçekleşecek olan Çin oyun şovu We Game’e katılması bekleniyor. Orada oyunla ilgili bazı bilgiler de açıklanabilir, ancak ana vurgu PlayStation ile yapılan ortaklığa yapılıyor.