Kingdom Come Deliverance Epic Games’de Ücretsiz

0 Yorum · 156 Görüntüleme

Epic Games Store'da iki ücretsiz yapıma daha kavuştuk. 20 Şubat'a kadar Çek yapımı RPG oyunu Kingdom Come: Deliverance’i ve sıra tabanlı strateji olan Aztez adlı oyunu indirebilirsiniz.


Bu hafta da Epic Games Store'da ücretsiz oyun alabileceğiz. Bu hafta platformun kullanıcıları koleksiyonlarına Kingdom Come: Deliverance ve Aztez'i ekleyebilecekler. Her iki oyun da 20 Şubat 19:00 tarihine kadar ücretsiz olarak kalacak.

Kingdom Come: Deliverance Epic Games Store Linki

Aztez Epic Games Store Linki

Kingdom Come: Deliverance, 2018'de piyasaya sürülen Çek stüdyosu Warhorse tarafından geliştirilen bir aksiyon RPG oyunu. Oyunda, kötü askerler tarafından yağmalanan Henry’nin hikayesini oynuyoruz. Karakterimiz intikam yemini ediyor, ancak tüm Bohemya'nın kaderini etkileyecek bir entrika ve komplo ağına karıştığında işler karışıyor.

Çoğu aksiyon RPG oyunun aksine, Kingdom Come: Deliverance tarihsel gerçekçiliğe odaklanıyor. Geniş açık dünyayı keşfederken, herhangi bir ejderha, goblin veya herhangi bir fantastik canlı görmüyoruz. Ayrıca karakter sınıfları da yok. Oyun, çeşitli becerilerle çeşitli etkinlikler gerçekleştirerek kahramanımızı herhangi bir yönde geliştirmemizi sağlıyor. Savaş sistemi de gerçekçi, ortaçağ eskrim prensipleri temel alınmış. Ayrıca CryEngine 3 tarafından desteklenen yüksek kaliteli görsellerle oyun bambaşka bir boyutta.

Kingdom Come: Deliverance'ın Haziran 2018'de piyasaya sürülmesi sırasında bazı problemler yaşanmıştı. Geliştiricilerin oyunun çıkışından sonra çeşitli hataları düzeltmek için çok zaman harcaması gerekiyordu. Buna rağmen oyun başarılı hale geldi, beğeni kazandı (önemli eksikliklerden şikayet edilmesine rağmen) ve birçok alıcı buldu.

Aztez, Warhorse ekibi tarafından geliştirilen, diğer oyuna göre tamamen farklı bir yapım. Team Colorblind da tarihi bir ortamdan yararlanarak bizi Aztek İmparatorluğu'na götürüyor. Ancak, benzerlikler burada sona eriyor, çünkü oyun beat'em ile sıra tabanlı bir strateji karışımı. Görevimiz 30'dan fazla şehirden oluşan bir imparatorluğu yönetmek ve gelişimini sağlamak. Bu yüzden sınırları genişletiyoruz, vergi topluyoruz ve rastgele olayların sonuçlarıyla ilgileniyoruz. Düşmanları pala, mızrak ve diğer savaş araçları yardımıyla keserek doğrudan müdahale etmek zorundayız.

Tabii ki Aztez, Kingdom Come: Deliverance'ın yarısı kadar reklam bile alamadı. Ancak internet üzerindeki birkaç inceleme, Team Colorblind'in bu oyununun iyi bir şekilde karşılandığını gösteriyor.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!