Kısa Süre için 7 Ücretsiz iPhone Uygulaması

Yorum · 30 Görüntüleme

Apple Store'da bir çok uygulama mevcuttur. Geliştiriciler bazen ücretli olan iOS uygulamalarını bazı zaman aralıklarında ücretsiz yaparlar. Biz de sizler için bu ücretsiz iOS uygulamalarını derledik.


Ücretsiz 7 iPhone Uygulaması

Ücretsiz 7 iPhone Uygulaması

Acele ederseniz, belki ücretli olan iPhone ve iPad uygulamalarından birkaçını ücretsiz alabilirsiniz. İndirebilmeniz için yedi yeni iOS uygulaması ve oyunu mevcut. Bu anlaşmalar herhangi bir zamanda kaldırılabilir, bu yüzden kesinlikle mümkün olan en kısa sürede çekici görünen her şeyi alın.

1. Speaky – Article Voice Reader

1. Speaky – Article Voice Reader

En sevdiğiniz web sitelerinden makaleler okumak için çok mu meşgulsünüz? Arkanıza yaslanın, gevşeyin ve herhangi bir web sitesindeki haberleri, ayarlanabilir hızlar ve çoklu vurgular ile sihirli bir şekilde dinleyin. Sadece Speaky'deki herhangi bir makaleyi bağlayın. Ana içeriği çıkartır, dili algılar ve yüksek sesle okur. En sevdiğiniz web sitelerinden veya buluttan içerik alabilirsiniz.

Speaky – Article Voice Reader İndir

2. AllPass Pro

2. AllPass Pro

AllPass, tüm hayati bilgilerinizi tek bir güvenli kasada tutan bir uygulamadır. Touch ID kullanarak hızlı veri açma, girişlerinizi, kredi kartlarınızı, kimliklerinizi ve güvenli notlarınızı saklama, şifrelerinizi hatırlamak zorunda kalmadan web sitelerine giriş yapma, kredi kartlarını, kimlikleri yazmadan doldurma, sık Kullanılanlar ve Geçmiş'i kullanarak en çok kullandığınız öğelerinize hızlı bir şekilde erişime gibi birçok özelliğe sahiptir.

AllPass Pro İndir

3. AirTycoon Online 2

3. AirTycoon Online 2

Dünyanın en iyi havayolu yönetimi simülasyon oyunu. Bu yeni sürümde her yeni oyuna başladığınızda 70 kredi alacaksınız. Dünya çapında yönetim simülasyon oyunu oyuncuları tarafından çok sevilen AirTycoon Online, son derece lüks ve canlı 3D grafiklerin yanı sıra çeşitli yeni eklenen özelliklerle ATO2'ye yükseltildi.

AirTycoon Online 2 İndir

4. Weather – Global Forecast

4. Weather – Global Forecast

Çok basit ve kullanımı kolay hava uygulamasıdır. Konumunuzu ayarlayın, Cantigrat ve Fahrenhayt seçimini yapın. 6 eşsiz temaya sahiptir. Yarına ve sonraki günlere yönelik tahminler, otomotik konum bulma gibi özellikler vardır.

Weather – Global Forecast İndir

5. World Clock Time Today Widget

5. World Clock Time Today Widget

iOS cihazlarınız için widget desteği ile dünyadaki herhangi bir saat dilimi hakkında size doğru saati verir. Diğer ülkelerdeki özellikle yabancı işadamları veya kişilerin zamanınızı ve müşterilerinizin yerel zamanınızı kontrol etmesi çok yararlıdır. Diğer zaman dilimlerini kontrol etmek için sistem saat diliminizi değiştirmeniz gerekmez, sadece telefonunuzun ekranını açıp widget'ı kontrol edin.

World Clock Time Today Widget İndir

6. iWheel Decision Maker

6. iWheel Decision Maker

İstemediğinizde veya benzer seçeneklerden seçim yapmak zor olduğunda bu uygulamanın karar vermesine izin verebilirsiniz. Günlük kararlar, rastgele karar verme veya sadece eğlence için bu güzel karar verici uygulamasını edinin.

iWheel Decision Maker İndir

7. Dual Web Browser

7. Dual Web Browser

Tarayıcıyı her türlü bilgiye aynı anda göz atmak için kullanmak ister misiniz? Dahil olanlar: ağ, video, hisse senedi, sanal para birimi, haberler, çeviri vb... Tek ekranda çift tarayıcı ile Web'de gezinmek daha kolay ve daha verimli olur.

Dual Web Browser İndir


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!