Konami eFootball PES 2020 LITE’ı Duyurdu

0 Yorum · 106 Görüntüleme

Futbol oyun dünyasının en popüler oyunlarından birisi olan Pro Evolution Soccer 2020'nin "Lite" versiyonu resmi olarak Konami tarafından duyuruldu.


  Pro Evolution Soccer serisinin hayranlarını sevindirecek haber Konami'den geldi. 10 Eylül'de konsol ve PC için piyasaya çıkan PES 2020 geçtiğimiz yıllardaki sürümleri gibi bu yıl da oyuncuları tatmin etmeyi başardı. eFootball Pro Evolution Soccer 2020 günümüzde Steam üzerinden gelen yorumlar içinde genellikle olumlu sonuçlar aldı. Tüm platformlarda satışlarına devam eden PES 2020, FIFA 20’nin gerisinde kaldı. Konami bu giden olumsuzluk üzerine yeni bir sürüm almayı hedefliyor. Daha önce de eFootball PES 2020’nin Lite bir sürümünün çıkacağı internete sızdırılmıştı. Konu ile ilgili resmi bir açıklama gelmemişti. Bunun üzerine Konami yaptığı açıklamada eFootball PES 2020’nin Lite versiyonunun çıkacağını duyurdu.

  Oynaması tamamen ücretsiz şekilde gelecek olan Pro Evolution Soccer 2020 Lite, önümüzdeki hafta içinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One'a için yayınlanacağı açıklandı. Şu anda eFootball PES 2020 Lite versiyonunun hangi özellikler ile geleceği  bilinmiyor. eFootball  PE S 2020’nin Lite, PES 20'nin grafiklerine ve oyun mekanizmasına oldukça yakın olması bekleniyor. Tüm oynaması ücretsiz oyunlarda olduğu gibi eFootball PES 2020 LITE oyun içi satın alımlar ile gelir elde edecek.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!