League of Legends 9.15 Yaması - Project 2019

0 Yorum · 71 Görüntüleme

League of Legends yaması 9.15, bu hafta PBE'ye geliyor. Riot, yeni güncellemeden ne beklememiz gerektiğine dair bir bakış sundu.


League of Legends 9.15 Yaması

League of Legends 9.15 Yaması

League of Legends yaması 9.15 PBE'ye çok yakında geliyor. Riot, yeni güncellemeden ne beklememiz gerektiğine dair bir bakış sundu. League of Legends 9.14 yaması biraz darmadağın olurken, tasarım direktörü Andrei 'Meddler' Van Roon, önümüzdeki dört yamanın "daha küçük yamalar, istikrar ve düşük kapsam dengesi çalışması üzerine odaklanacağını" söyledi. Bu, ilerleyen zamanlarında 9.19 yamasında gerçekleşecek olan Worlds için hazırlık aşaması.

Bu nedenle, bu güncelleme için muhtemelen denge değişiklikleri oldukça küçük olacaktır. Değişiklikler PBE'de henüz etkin değildir. Ama tahminen son birkaç yama döngüsü üzerinde önemli testlerden geçirilen Wukong ve Malphite'nin geri dönüşü olduğu söylenebilir.

Bununla birlikte, skinlere gelince, Riot'un zaten göstereceği çok şey var. Yama 9.15, efsanevi Pyke skininin şarj etmesine neden olan Proje skin çizgisinin geri dönüşünü müjdeliyor.

LoL Yama 9.15 Yayın Tarihi

League of Legends (LoL) 9.15 yaması için kesin bir çıkış tarihimiz yok, ancak güncellemeler her iki haftada bir yayınlanma eğilimindedir. Bunu akılda bulundurarak, yeni yamanın 31 Temmuz Çarşamba günü gelmesini bekleyebilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!