Lollipop Chainsaw’ın remastered geliştiricileri yeni oyun ekran görüntüsünü gösterdi

Lollipop Chainsaw’ın remastered geliştiricileri yeni oyun ekran görüntüsünü gösterdi

Dragami Games’in CEO’su X (Twitter) sitesinde Lollipop Chainsaw RePOP’tan yeni bir ekran görüntüsü paylaştı. Şirketin başkanı Yoshimi Yasuda, gönderisinde oyunla ilgili birçok talep aldığını, ancak şu anda ne platformlar ne de oyun fragmanı hakkında bilgi veremeyeceğini yazdı.

Lollipop Chainsaw RePOP, 2012 yılında piyasaya sürülen bir hack-and-slash öğeleri içeren bir aksiyonun 2022 yılında bir remake’i olarak duyuruldu. Orijinal olarak 2023 yılında piyasaya sürülmesi planlansa da, Dragami Games Ağustos ayında lansmanın 2024 yılına ertelendiğini duyurdu. Bu arada proje bir remake’ten remaster’a yeniden odaklandı.

Yasuda daha önce Lollipop Chainsaw RePOP’taki dövüş sisteminin modern aksiyon hayranları için daha ilginç hale getirilmesi için iyileştirileceğini belirtmişti. Ona göre, remasterde testere dönerken hassaslık frekansı adapte edilecek, bu da gecikme etkisini kaldırmalı, ayrıca destek komutlarına ve testere kombosuna giriş tepki süresi iyileştirilecek ve kamera hareketi daha iyi hale getirilecek.