Mart Ayının PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları

0 Yorum · 56 Görüntüleme

Sony’nin Mart ayı için seçimleri gayet sağlam gözüküyor.


PlayStation Plus aboneleri önümüzdeki ay ücretsiz olarak Call of Duty: Modern Warfare Remastered ve The Witness'i ücretsiz olarak alabilecekler. Zaten sahip değilseniz, her iki oyun da PS4 oyunları koleksiyonunuza kesinlikle eklenmeye değer.

Mart ayındaki PlayStation Plus aboneleri için mevcut olan ücretsiz PlayStation 4 oyunlarının listesi:

Call of Duty: Modern Warfare Remastered: Tarihin en eleştirel beğeni toplayan oyunlarından biri olan Call of Duty: Modern Warfare gerçek yüksek çözünürlüklü olarak yeniden düzenlendi. Call of Duty 4: Modern Warfare, tüm zamanların en etkili video oyunlarından biri olarak evrensel övgü alırken, yoğun, sinema eylemi için orijinal sürümüne yeni bir standart getirdi.

 

The Witness: The Witness, keşfedilecek ve 500'ün üzerinde yapbozun yer aldığı düzinelerce yeri olan açık bir dünyada tek oyunculu bir oyundur. Bu oyun akıllı bir oyuncu olarak size saygı duyuyor ve zamanınızı değerli olarak görüyor. Boşa zaman harcatacak şeyler yok, bu bulmacaların her biri kendi yeni fikrini karışıma getiriyor. Yani, bu fikir dolu bir oyundur.

Yukarıda listelenen her iki oyun da 5 Mart Salı günü başlamak üzere ücretsiz olacak. Her zaman olduğu gibi, ücretsiz olarak indirebilmek için PlayStation Plus'a aktif bir aboneliğiniz olması gerekiyor. Ayrıca ücretsiz indirmiş olsanız bile, oynamaya devam edebilmek için üyeliğiniz için ödemeyi sürdürmek veya aboneliğinizi yeniden başlatmak zorunda kalırsınız. Ve unutmayın - yeni Instant Game Collection’da gelecek haftaya kadar Ocak ayından itibaren ücretsiz olan her oyun hala mevcut.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!