Marvel’s Avengers Oyunu Çevrimdışı Oynanabilir

Marvel’s Avengers Oyunu Çevrimdışı Oynanabilir

Marvel’s Avengers Oyunu

Marvel's Avengers Oyunu

Crystal Dynamics’in yeni Avengers oyunu, Bungie’nin Destiny’sine benzetildi, böylece diğer oyuncularla görevleri tamamlamak için çevrimiçi olarak takım kurabileceksiniz. Ama bu sadece bir seçenek. Crystal Dynamics patronu Scott Amos, röportajda oyunun çevrimdışı oynanabileceğini doğruladı.

GI.biz’e açıklamasında, “Birinin bir disk satın alabilmesini ve çevrimiçi olma zorunluluğunun olmamasını istiyoruz. Zorunda değilsiniz. Tam bir deneyim yaşayabilir ve eğlenebilirsiniz.” dedi.

Online oynamak isteyenler için Square Enix, zaman içinde eklenen, yeni karakterlerle ve yerlerle, ücretsiz olarak sağlam, sürekli ve gelişen bir deneyim vaat ediyor.

Amos, “Fikir olarak baştan beri, kahramanınızı kişiselleştirebilmenizi istiyoruz; nasıl görünüyorlar, nasıl oynuyorlar, sahip oldukları donanımlar ve nasıl kullanıyorlar. Sizin Black Widow’unuz benim Black Widow’umdan farklı olabilir. Ne istediğinize ve eşyaların kilidini nasıl açtığına bağlı olarak değişebilir.” dedi.

Avengers oyunu, kozmetik ürünler için çeşitli mikro ödemeler yoluyla, önceden belirlenmiş maliyetlerin ötesinde ekstra para kazandıracak. Yağma kutusu veya kazan-kazan mekaniği yoktur.

Amos, “İnsanların birlikte oynayabilmelerini ve bu yolculuğa devam edebilmelerini istiyoruz, ancak karakterinize fazla yatırım yapmak ve onları özelleştirmek istiyorsanız, yapabilirsiniz. Ayrıca, bu şeylerin çoğunu kazanmanız için yollarımız var. Oyunculara mümkün olduğunca esneklik vermek istiyoruz çünkü bu onlar için. Bunu hayranlar için yapıyoruz. Günün sonunda, onları dinleyeceğiz ve onlardan geri bildirim alacağız ve bu ihtiyacı karşılamak için her şeyi ayarlayacağız. Onları oyunumuza harcadıkları saatler boyunca ödüllendirmek istiyoruz.” dedi.

Yeni Avengers oyunu Mayıs 2020’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak ve ayrıca Google Stadia’ya da geliyor. Oyunda, Iron Man, Captain America, Black Widow ve Hulk gibi birçok ikonik MCU kahramanı bulunuyor, ama oyun MCU oyuncularının benzerlerini kullanmıyor. Bazı insanlar yeni karakter tasarımlarından memnun değildi, fakat Crystal Dynamics bunları değiştirmeyecek.