Medya: Austin Butler “Kavgalar”ın devam filminde başrol oynayacak

Medya: Austin Butler “Kavgalar”ın devam filminde başrol oynayacak

Son verilere göre, Austin Butler, “Toprağın 2” filmindeki rolüyle ilgili görüşmeleri tamamlıyor. O, Val Kilmer’ın “Toprağın” filminde canlandırdığı Chris Shiherlis rolünü oynayacak. Austin Butler’ın genç Val Kilmer’a çok benzemesi nedeniyle, “Toprağın 2″de rol alması ideal bir seçim gibi görünüyor. Butler, ampirik olarak öncülüyle aynı kadar yetenekli bir oyuncudur. Elvis rolüyle “Oscar”a aday olan Butler, Jeff Nichols’ın yönettiği “Bisikletçiler” filminde de yaz aylarında gösterilecek.

Film için cast seçimi hala devam ediyor, ancak Ferrari’nin yıldızı Adam Driver’ın orijinalinde Robert De Niro tarafından canlandırılan Neil McCauley rolünü oynayacağı kesin. Diğer aktörler arasında, devam filminde rol teklif edildiği iddia edilen Al Pacino ve Ana de Armas bulunmaktadır.

Michael Mann, yeni filmi için olası oyuncu kadrosu hakkında isteksizce konuşuyor. Ana neden, çekim başlangıç tarihinin belirsizliğidir. Dedikodulara göre, filmin çekimleri kasıma planlanmıştır. Bu durumda, Butler muhtemelen iki filmde aynı anda rol alacaktır, çünkü Eylül ayında başlayacak Darren Aronofsky’nin suç gerilim filmi “Hırsızlık Yakalandı”nda da yer alıyor.

“Toprağın 2”, Mann’ın bir romanın uyarlaması olacak, ki bu roman Ağustos 2022’de New York Times’ın en çok satanları listesinde yer aldı. Hikaye, orijinal olaylardan önce ve sonra gelişirken, “Baba II” gibi flashback’ler kullanarak, odak noktası genellikle Hanna (Al Pacino) ve Shiherlis (Val Kilmer) üzerindedir.