Mega-Hit “Tom Clancy’s Rainbow Six Siege” GeForce RTX GPU’larıyla birlikte geliyor!

Mega-Hit “Tom Clancy’s Rainbow Six Siege” GeForce RTX GPU’larıyla birlikte geliyor!


Mega-Hit “Tom Clancy’s Rainbow Six Siege” GeForce RTX GPU’larıyla birlikte geliyor!

NVIDIA ve Ubisoft, bugün Frames Win Games GeForce RTX paketini duyurdu. Sadece sınırlı bir süre için GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER ya da 2060 GPU-destekli grafik kartı, dizüstü veya masaüstü oyun bilgisayarı satın alan oyuncular için Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition’ın PC sürümü beraberinde gelecek. GeForce RTX GPU’lar, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’te rekabette avantaj sağlayacak 144+ FPS ile daha düşük gecikme süresi vadediyor ve dikkat dağıtıcı etkileri en aza indiriyor. Bugün başlayacak olan Frames Win Games GeForce RTX paketi satışı 27 Ağustos 2020 perşembe gününe kadar devam edecek.

Gold Edition’da 16 operatör, özel üniformalar, kostümler ve bu yıl boyunca piyasaya sürülen 6 operatörün tamamını, VIP desteklerini, daha hızlı Battle Pass dizisini ve çok daha fazlasını içeren 5. Yıl Sezon Kartı’nı bulmak mümkün.

Frames Win Games paketine dair tüm ayrıntılar bundle paketi sayfasında bulunuyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Hakkında

Başarılı bir profesyonel e-spor sahnesi ve 60 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya ev sahipliği yapan bir topluluk olmasının yanı sıra Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, oyuncularına sıra dışı operatörlerin desteğiyle hareketli, sürekli gelişen çok oyunculu bir deneyim sunuyor. Her iki tarafın da sahip olduğu özel yetenekler ve cihazlarla Rainbow Six ekipleri, doğru taktik ve tahribat yöntemlerini kullanarak düşmanlarını kuşatmaya çalışıyor. Savunucular, çevrelerindeki ortamları modern kalelere dönüştürerek hazırlanırken, saldırganlar saldırılarını dikkatlice planlamak ve istihbarat kazanmak için keşif uçağı kullanıyor. Dünyanın dört bir yanından eş zamanlı katılan karşı istihbarat ajanlarından esinlenen düzinelerce operatöre erişim ile oyuncular, karşılaştıkları her zorlukta nasıl hareket etmek isterlerse ona göre aksiyon alıyor. Strateji ve savaşın derinliğine katkıda bulunan yeni operatörlerin ve haritaların sürekli güncellenmesi sayesinde, Rainbow Six Siege’te her tur öngörülemezdir ve bu sayede yoğunluk ve rekabet, oyuncuların beklentilerini tam anlamıyla karşılar.


İlgili Bağlantılar:

GeForce RTX GPU’ları ile gelen ‘Frames Win Games’ paketi ile ilgili GeForce.com açıklaması:

https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/news/rainbow-six-siege-geforce-rtx-bundle/  

 

GeForce RTX ‘Frames Win Games’ Paketi için detaylı bilgi:

https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/campaigns/rainbow-six-siege-bundle/

 

GeForce RTX ‘Frames Win Games’ Bundle fragmanı: 

https://youtu.be/a5OPEx–5yw

 

Yüksek FPS’li Rainbow Six Siege Frames Win Games Oyun Videosu: 

https://youtu.be/OXIcyi98YS4

 

Ubisoft.com üzerinden Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’e erişim:

https://www.ubisoft.com/en-us/game/rainbow-six/siege