Metal Slug Mobil Oyunu Duyuruldu!

0 Yorum · 210 Görüntüleme

İlk olarak 1996 yılında oyun dünyasına giriş yapan Metal Slug'un mobil oyunu duyuruldu.


Oyun dünyasının en eski yapımlarından biri olan Metal Slug, yakın zamanda tekrar karşımıza çıkacak. SNK'nın ikonik serisi olan Metal Slug için yeni bir oyun geliştiriliyor. Call of Duty: Mobile, Arena of Valor ve yakın zamanda duyurulan Pokemon Unite'nin arkasındaki stüdyo tarafından geliştirilecek.

Yeni Metal Slug oyununun henüz bir adı yok, ancak şu an için Metal Slug Code: J olarak duyuruldu.

Metal Slug'un yayınlanan fragmanı, güncellenmiş graifkler, yeni bir buz atma silahı ve ekran kontrolleri içeren önemli değişikliklerle aksiyonu sergiliyor. Tüm bunların yanı sıra dükkanlar ve NPC'lerle dolu alanlar da bulunuyor.

SNK, serinin ilk oyunu 1996'da ilk kez piyasaya sürülmesinden bu yana ilk defa Metal Slug için mobil oyunu geliştiriliyor. SNK, bu oyun için son yılların en başarılı şirketlerinden biri olan Tencent Games'in yan kuruluşu TiMi Studios ile birlikte çalışacak.

SNK'nın oyun yapımcısı Yasuyuki yaptığı açıklamada, "Metal Slug'un inanılmaz bir hatika aksiyon ve geçmişi var, bu yüzden bunu tüm dünyadaki mobil oyunculara sunmaktan gurur duyuyoruz" dedi.

TiMi J1'in genel müdürü Winco Qin, "Ekibimiz, oyunun yeni ve mevcut hayranları için kolayca erişilebilen klasik çekim tarzının bulunduğu bir oyun tarzına odaklandı" dedi.

Oyunla alakalı yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!