Metro Exodus Sistem Gereksinimleri

0 Yorum · 62 Görüntüleme

Metro Exodus, 4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur.


Metro Exodus

Metro Exodus

Metro Exodus, 4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Dmitry Glukhovsky'nin romanlarına dayanan Metro video oyun serisinin üçüncü bölümüdür. Metro 2033 ve Metro: Last Light olaylarını takip edecek şekilde kurgulanmıştır.

Metro Exodus hayatta kalma korku ve gizli unsurları ile bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Eski Rusya Federasyonu'nun kıyamet sonrası topraklarında yer alan oyuncu, yeni tehlikelerle başa çıkmak ve mutasyona uğramış yaratıklara ve düşman insanlara karşı mücadele etmek zorundadır. Oyuncu, atık malzemeler ve bir ustalık sistemi ile özelleştirilebilen el yapımı silah cephaneliğini kullanmaktadır. Oyun, doğrusal seviyelerin ve sandbox'ın bir karışımını sunar. Aynı zamanda dinamik bir hava sistemi, gündüz-gece döngüsü ve hikaye ilerledikçe mevsimlerle birlikte değişen ortamları da içerir.

Metro Exodus, Metro: Last Light olaylarından iki yıl sonrasına, 23 yıl önce bir nükleer savaşın harap ettiği kıyamet sonrası bir Dünya'da 2036'da kurgulandı. Oyun Metro: Last Light'ın Redemption'nın sona ermesinden gelen hikayeye devam ediyor. Önceki iki oyunda olduğu gibi, oyuncu Moskova’da metrodan kaçan 28 yaşındaki Artyom’un rolünü üstlenir.

Metro Exodus Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Win 7 SP1, Win 8, Win 8.1, Win10 veya daha yenisi
 - İşlemci: Intel Core i5-4440 veya Eşdeğer
 - Bellek: 8 GB RAM
 - Ekran Kartı: GeForce GTX 670 | GeForce GTX 1050 | AMD Radeon HD 7870
 - VRAM: 2 GB
 - DirectX: Sürüm 11 | 12

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Win 7 SP1, Win 8, Win 8.1, Win10 veya daha yenisi
 - İşlemci: Intel Core i7-4770K veya Eşdeğer
 - Bellek: 8 GB RAM
 - Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 | GeForce RTX 2060 | AMD RX VEGA 56
 - VRAM: 8 GB
 - DirectX: Sürüm 12


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!