Minecraft, Keanu Reeves Karakteri Dahil Oyuncak Hikayesi DLC'si Ekledi

Yorum · 16 Görüntüleme

Toy Story Mash-Up Pack Minecraft için hazır. Minecraft için en yeni mashup paketi artık çıktı ve Toy Story'yi popüler sandbox oyun haline getiriyor.


Minecraft Toy Story Mash-Up Pack

Minecraft Toy Story Mash-Up Pack

Minecraft için en yeni mashup paketi artık çıktı ve Toy Story'yi popüler sandbox oyun haline getiriyor.

Toy Story Mash-Up paketi, Woody, Buzz ve Bo Peep gibi klasikleri ve Keanu Reeves olarak Duke Caboom ve Ducky & Bunny gibi Toy Story 4'ten yeni olanlar da dahil olmak üzere Pixar ürün serisine bir dizi karakter görünümü ekler.

Toy Story Mash-Up Pack'deki yeni yerlerden bazıları Andy'nin aydınlık ve renkli yatak odasını ve Sid'in ürkütücü korku yatak odasını içerir. Her şey bir oyuncak perspektifinden görülmek üzere küçültülür. Bu Minecraft'a yeni bir gezinti sağlıyor. Zıplamanız ve etrafa tırmanmanız gerekiyor.

Toy Story Mash-Up Pack şu anda Xbox ve PC'de 8 dolar karşılığında satılıyor.

Toy Story, Minecraft'a Mash-Up Pack ile gelen en yeni mega seri. Diğer önemli olanlardan bazıları Simpsons, Pirates of the Caribbean, Nightmare Before Christmas ve Solo: A Star Wars Story idi.

Minecraft son derece popüler olmaya devam ediyor ve Microsoft seriyi yeni uzantılarla genişletiyor. Minecraft 2 gündemde yokken, Minecraft Dungeons adlı yeni bir oyun yolda. Ayrıca, Minecraft Earth adlı bir Pokemon Go tarzı AR oyunu da geliştirilme aşamasındadır.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!