Minecraft: Story Mode ikinci sezonu gözüktü!

0 Yorum · 638 Görüntüleme

Bakalım oyunu E3 2017'de görecek miyiz?


Telltale cephesindeki sızıntılar gün geçtikçe artıyor. Geçtiğimiz günlerde Avusturalya'da web sitesine yapılan son bir girişle Telltale tarafından geliştirilen, Minecraft'ın hikaye modunun ikinci bir sezonuna dair bilgiler gözüktü.

'Kahramanlık İkameti' başlıklı ilk bölümle, sezonun açılışını 2 Haziran'da yapmış olan Telltale Games, kullandığı başlıkla yaklaşık iki ay içinde çıkışını gerçekleştirecek demek. Peki önümüzde hangi etkinlik var: E3 2017. E3 2017'de görmemiz muhtemel olan Minecraft hikaye modunun ikinci sezonu bu etkinlikte duyurulması bekleniyor.

Bahse girerim Microsoft'un Mikser canlı yayını platformu için bir demo parçası olarak Microsoft'un konferansında Minecraft hikaye modunun 2. sezonu kesinlikle görünecektir. Telltale , birisi Telltale oyunu oynarken akış izleyicilerinin diyalog seçeneklerine karar vermesine yardımcı olabileceği için yeni Crowd Play özelliğini geliştirmek amacıyla Microsoft'la birlikte çalıştı . Minecraft Story Mode: Sezon 2, konferans sırasında Crowd Play'in canlı demosu olarak oynatılacak gibi.

Twitter kullanıcısı AnEvilHag'dan gelen mesajlara göre, yaklaşmakta olan Telltale oyunlarının söylentileri de dolaşıyor . Şirket, bir Telltale demografi araştırmasından edindiği ekran görüntülerine dayanarak, Borderlands'dan Öyküler ve James Bond Telltale serisinin yanı sıra Minecraft Story Mode: Sezon 2'nin ikinci bir sezonunu da geliştiriyor olabilir.

Bakalım E3 2017 etkinliğinde Minecraft Story Mode: Sezon 2'den haber alacak mıyız...


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!