Mount & Blade II: Bannerlord'in Net Çıkış Tarihi Belli Oldu

Uzun zamandır geliştirilmekte olan Mount & Blade II: Bannerlord'ın net çıkış tarihi Steam sayfasında yapılan tarih güncellemesi sonucu ortaya çıktı.

       Oyun dünyasının en önemli yapımlarından birisi olan ve uzun bir dünya çapında binlerce oyuncunun beklediği Mount & Blade II: Bannerlord ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz aylarda yapılan resmi açıklama da oyunun çıkış tarihi Mart ayı olarak belirtilmişti. Ancak dün yaşanan gelişmeye göre oyunun Steam sayfasında oyunun net çıkış tarihi yer almaya başladı.

      Mount & Blade II: Bannerlord'ın Steam'de bulunan oyun sayfasında yapılan son güncellemeyle birlikte oyunun çıkış tarihi net bir şekilde ortaya çıktı. Steam sayfasında yer alan bilgiye göre Mount & Blade II: Bannerlord  31 Mart 2020 tarihinde çıkacak. Piyasaya sürülmesini uzun zamandır bekleyen oyuncuların artık pek beklemesine gerek kalmayacak.

    Eklediğimiz ekran görüntüsünde de gördüğünüz üzere oyunun net çıkış tarihi 31 Mart 2020 olarak güncellenmiş durumda. Bunun resmi bir güncelleme mi yoksa bir hatadan dolayı mı ortaya çıktığı belli değil ancak şu an itibariyle herhangi bir değişiklik meydana gelmedi. Eğer sizde oyunun Steam sayfasını görmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla..
×

Sitemiz Yenilendi!

Sitemizi sosyal oyuncu ağına çevirdik, sitemize üye olarak oyuncu profilinizi oluşturabilir,

ilgili gruplara katılabilir, kendi sayfanızı oluşturabilir, ilan verebilir, sizin gibi başka oyuncularla tanışabilirsiniz.

Üye olarak oyuncu profilinizi oluşturmanızı ve yenilikleri keşfetmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Türkiye'nin İlk ve Tek Oyuncu Ağına Hemen Katıl!