Eğlenceli bir kırsal ortam, güzel sanat, animasyon ve eğlenceli bir senaryo ile iyi bir macera oyununun tadını çıkarabilirsiniz.

Edgar - Bokbok in Boulzac Ücretsiz

Edgar - Bokbok in Boulzac Ücretsiz

Eğlenceli bir kırsal ortam, güzel sanat, animasyon ve eğlenceli bir senaryo ile iyi bir macera oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Edgar - Bokbok in Boulzac, sizi şirin bir köyün kenarında yaşayan mucit tipinde bir role sokar. Temel olarak o Wallace ve evcil hayvanı Gromit. Ama bir köpek yerine güvenilir bir tavuk düşünün.

Hoş açısal, karikatür sanat tarzı Edgar'ın açık renk tonuna bir eldiven gibi uyuyor. Kontroller bu tarz birçok oyunda gerekli olan işaretlemeyi ve tıklamayı hoş bir şekilde değiştiriyor. Buluş sahibinin doğrudan kontrolünü ele alıyorsunuz. Yeni bir çiftçi zımbırtısını ararken, bir avuç dolusu bulmaca çözüyorsunuz.

Oyun bazen kesilebiliyor. Çünkü Edgar şu anda sadece bir demo. Çok uzun bir demo, bitmiş ücretsiz macera oyunlarından daha uzun ama yine de bir demo. Ancak bu büyüleyici oyun hala ücretsizken eğlenceli, keyifli başlangıç için zaman ayırmaya değer. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Edgar - Bokbok in Boulzac İndir

Facebook Yorumları