Nintendo Switch için Animal Crossing New Horizons Çıkış Tarihi Açıklandı

0 Yorum · 122 Görüntüleme

E3 2019'a girmesi en çok beklenen Nintendo oyunlarından biri Nintendo Switch için Animal Crossing idi ve şimdi Nintendo'nun E3 Direct sunumu sırasında oyuna ilk bakışımızı gördük.


Animal Crossing: New Horizons Çıkış Tarihi

Animal Crossing: New Horizons Çıkış Tarihi

E3 2019'a girmesi en çok beklenen Nintendo oyunlarından biri Nintendo Switch için Animal Crossing idi ve şimdi Nintendo'nun E3 Direct sunumu sırasında oyuna ilk bakışımızı gördük. Şimdi resmi olarak Animal Crossing: New Horizons diye adlandırılan oyunun yayın tarihi 2020. Sizi kelimenin tam anlamıyla hayat sim serisini keşfedilmemiş bölgelerine götürecek.

New Horizons, Nook Inc. sözleşmesinde yer alan oyuncularla başlar. Onları bir çadır kuracakları ve kendi kasabalarını oluşturacakları ıssız bir adaya götürecekler. Yeni evinize yerleştikçe, ağaçları halletmek ve balık yakalamak gibi geleneksel Animal Crossing etkinliklerini yapacaksınız. Ayrıca Tom Nook'un tezgahında adada topladığınız malzemeleri kullanarak araç ve mobilya üretebileceksiniz.

Öğrenilenler sadece bunlar değil. Nintendo, Nintendo Treehouse canlı yayınında bazı erken oyun ve özellikler sergiledi; burada oyunun bir co-op özelliği olduğunu ve diğerlerinin yanı sıra bir akıllı telefonda olacağını öğrendik.

Nintendo ilk olarak, Isabelle'in Super Smash Bros. Ultimate'ın kadrosuna oynanabilir bir dövüşçü olarak katılacağını açıkladıktan sonra geçen Eylül ayında Animal Crossing: New Horizons'u duyurmuştu. O zaman, oyunun 2019 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ancak şimdi 20 Mart 2020'de piyasaya sürülecek.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!