Oyun sunumu PlayStation’da gelecek hafta gerçekleşecek – İçeriden bilgiye göre

Oyun sunumu PlayStation’da gelecek hafta gerçekleşecek – İçeriden bilgiye göre

[ad_1]

Hala beklemeye devam ediyoruz, muhtemelen Sony’nin oyun etkinliği, PlayStation Showcase veya State of Play için, Mayıs ayında, son saatlerde bir sızıntıdan daha kesin bir tarih ortaya çıktı: 28 Mayıs 2024.

Bunu XboxEra’nın kurucu ortaklarından ve CV sızıntılarıyla tanınan Nick “Shpeshal Nick” Baker bildiriyor. Güvenilirliği kesinlikle hatasız olmasa da, geçmişte birkaç kez doğru çıkması, onu bu alanda oldukça tanınmış kılıyor.

“Bana ulaşan duyumlar var ki, PlayStation şovunun (henüz ne kadar büyük olacağından emin değilim) yaklaşık olarak 28’inde gerçekleşeceğini duydum (veya benzeri bir tarih, saat dilimlerine bağlı olarak),” diyor Shpeshal Nick’in yeni gönderisi X sitesinde.

Bu, Mayıs 2024’te PlayStation Showcase’in gerçekleşmesi gerektiğine dair önceki söylentilere uyuyor, ancak zaman daralmakta ve eğer gerçekten bu günlerde yapılacaksa, Sony’den resmi bir duyuru yakın zamanda gelmelidir.

Ancak Sony, duyurulur ile etkinlik arasında çok az zaman geçtiğinden, PlayStation etkinliklerinin hızlı bir şekilde gerçekleştiğine alıştırdı bizi, bu yüzden hala PlayStation etkinliğinin gerçekten Mayıs ayında olma olasılığı var.

23 Mayıs’a “Sınırların Ötesinde” adlı bir etkinlik duyuruldu, burada Sony’nin geleceğe dönük stratejisinin tanıtılması bekleniyor, ancak finansal ve yönetimsel konulara odaklanacağı izlenimi oluşuyor, ancak bu konulardan çok ilginç PlayStation bilgileri de çıkabilir.

Şu anda, Sony’den gelebilecek resmi açıklamaları bekliyoruz, bu da yakın zamanda olabilir.