Playstation Oyuncuları Son 10 Yılın En İyi Oyunlarını Belirledi

Playstation Oyuncuları Son 10 Yılın En İyi Oyunlarını Belirledi

    Son zamanlarda Playstation 5 haberleri ile sık sık gündeme gelen Playstation, geçtiğimiz haftalarda başlattığı anketle birlikte son 10 yılın en iyi oyunlarını belirledi. Geçtiğimiz günlerde resmi sitesi üzerinden başlattığı ankette, son 10 yılın en iyi oyunlarını belirlemesi için oyunculara seçenekler sunuyordu. Bu anketin sonuçlanmasıyla birlikte son 10 yılın en iyi oyunları belirlendi.

    Açıklanan anket sonuçlarını incelediğimizde listenin başında bir Playstation efsanesi olan The Last of Us yer aldığı görülüyor. Uzun yıllardır Playstation oyuncularının vazgeçilmez oyunlarından birisi olan The Last of Us’ın listenin başında olması pekte şaşırtıcı bir durum değil.

    Listenin ikinci sırasında ise piyasaya sürüldüğü günden beri grafikleriyle ve mekanikleriyle oyuncuların büyük beğenisi kazanan God of War yer alıyor. Üçüncü sırada ise aday olduğu bütün ödüllerde başarı elde eden The Witcher 3 bulunuyor. Dördüncü sırada ise Rockstar Games’in ve oyun dünyasının en önemli oyunlarından birisi olan GTA 5 yer alıyor. İşte açıklanan ilk 20 oyunun bulunduğu liste.

– The Last of Us

– God of War

– The Witcher 3: Wild Hunt

– Grand Theft Auto V

– Red Dead Redemption 2

– The Elder Scrolls V: Skyrim

– Horizon Zero Dawn

– Bloodborne

– Uncharted 4: A Thief’s End

– Marvel’s Spider-Man

– Persona 5

– Dark Souls

– Call of Duty: Black Ops II

– NieR: Automata

– Death Stranding

– Red Dead Redemption

– Mass Effect 2

– Fortnite

– Batman: Arkham City

– Resident Evil 2