PlayStation Plus Abonelerine Özel 2021 Mart Oyunları Açıklandı

0 Yorum · 2064 Görüntüleme

Sony, PlayStation Plus abonelerinin mart ayında ücretsiz olarak erişebilecekleri oyunları açıkladı.


Sony, PlayStation Plus abonelerinin her ay tek bir ücret ödeyerek birden fazla oyuna erişebildiği sistem için mart 2021 oyunlarını açıkladı. Yapılan açıklamalarda ücretsiz olacak 4 oyundan 3'ü PS4 diğer oyun ise PS5 için geliştirilen oyunlardan oldu. 

Teknoloji devi Sony'nin açıklamalarına göre 2 Mart'da PlayStation Plus abonelerine özel 4 oyunu ücretsiz sunacak. Sony'nin sunmuş olduğu layStation Plus aboneliğinin faydalarından biri her ay birden fazla oyuna cuzi miktarda sahip olabilmeleridir. 

Final Fantasy VII Remake

Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanan 2020 yapımlı aksiyon rol yapma oyunudur. 1997 yılında Playstation için yayınlanan Final Fantasy VII'nin yeniden yapımıdır.  Kazushige Nojima,  Motomu Toriyama, Hiroaki Iwaki ve Sachie Hirano tarafından yazılan senaryo oldukça profesyonelce kurgulanmıştır. 2 Mart'ta PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak oyunlar arasınad yer alan  Final Fantasy VII Remake, fantastik bir oyun dünyasında geçen RPG oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Farpoint

Bahsettiğimiz oyunlar arasında PlayStation VR destekli oyunda buunmakta. Impulse Gear tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir sanal gerçeklik birinci şahıs nişancı video oyunu Farpoint, 16 Mayıs 2017'de PlayStation VR için piyasaya sürüldü. Tek oyunculu ve çok oyunculu modlarının bulunduğu oyunun grafikleri son derecede etkileyici olup PlayStation VR ekipmanları ile benzersiz bir deneyim sunuyor. 

Remnant: From the Ashes

Gunfire Games tarafından geliştirilen ve Perfect World Entertainment tarafından 16 Ağustos 2019 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için yayınlanan hayatta kalma aksiyon rol yapma oyunu Remnant: From the Ashes, mart ayında PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz olarak verilecek oyunlar arasında yer almaktadır. Dünya üzerinde hayatta kalan son insanlardan  bir tanesini canlandırdığımız oyunda amacımız istilacı yaratıklara karşı savaşmamız olacak. 

Maquette (PlayStation 5)

PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz verilmesi beklenen oyunlardan Maquette, tamda oyunların ücretsiz sunulacağı tarih yani 2 Mart'ta piyasaya sürülecek. Yalnızca PlayStation 5 kullanıcılarına özel olarak ücretsiz sunulacak olan oyun bulmaca macera oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır.  Graceful Decay tarafından geliştirilen ve Annapurna Interactive tarafından 2 Mart'ta yayınlanacak olan oyun PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC platformları için yayınlanacak. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!