Pokemon Go Bu Hafta Shiny Rayquaza Ekliyor

Yorum · 70 Görüntüleme

3. Nesil Efsanevisi 31 Temmuz'dan itibaren Pokemon Go'da Raid Battles'a geri dönüyor ve bu kez oyuncuların Shiny formunu yakalamak için ilk şansları olacak.


Pokemon Go Shiny Rayquaza

Pokemon Go Shiny Rayquaza

Zırhlı Mewtwo birkaç gün içinde Pokemon Go'da Raid Battles'ı bırakıyor olabilir, ancak yeni bir Efsanevi yerini almaya hazırlanıyor. Ruby, Sapphire ve Emerald'ın Efsanevi Ejderha Pokemonu olan Rayquaza, 31 Temmuz Çarşamba günü başlayan Raids'e geri dönüyor ve bu sefer Shiny formunu yakalamak için ilk şansınız olacak.

Rayquaza beş yıldızlı Raids'de görünmeye başlayacak ve 2 Eylül'e kadar oyunda kalacak ve koleksiyonunuza bir ay ekleyebilmenizi sağlayacak. Efsanevi'nin Shiny versiyonunda yeşil olanlardan ziyade siyah ölçekler bulunur, ancak Shiny Pokemon oyunda çok sık görünmediğinden bir taneyle karşılaşmak oldukça zor olabilir.

Rayquaza'yı yakalamak için önce diğer oyuncularla takım kurup, savaşta onu yenmelisin. Rayquaza, onu Mamoswine, Lapras ve Weavile gibi Buz türlerine karşı özellikle duyarlı hale getiren ikili bir Dragon/Uçan Pokemon'dur. Rock, Fairy ve diğer Dragon Pokemonlar da Rayquaza'ya karşı savaşta etkili olabilir.

Rayquaza, Groudon ve Kyogre ile birlikte Efsanevi "weather trio" olarak bilinen şeyin bir parçasını oluşturur. Pokemon Lore'da, Rayquaza sadece diğer iki Efsanevi'nin savaşa girmesiyle ortaya çıkar, bu da hem Groudon hem de Kyogre'nin son zamanlarda Raids'te ortaya çıkmasıyla Raid Battles'a uygun hale gelmesini sağlar. Resmi Pokemon Go web sitesinde buradan Efsanevi Pokemon hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!