Pokemon GO: Bug Out Etkinliği - Parlak Scyther'ı Yakala

0 Yorum · 64 Görüntüleme

Pokemon GO Bug Out etkinliği şimdi oyunda ve oyunculara şimdiden 9 Nisan'a kadar bir dizi bonus veriyor. Bu, Niantic'in Bug Out etkinliğinde, eğitmenlere sürpriz olarak eklediği parlak Scyther'i yakalama şansını da içeriyor. Pokemon GO'da şimdi parlak Scyther ve Scizor ile, bazı hayranlar ultra nadir böcek türü Pokemon'u koleksiyonlarına nasıl ekleyebileceklerini merak ediyor olabilir.


Pokemon GO'da parlak Scyther'i yakalamak için, oyuncuların gerçekten mümkün olduğunca çok Scyther'i yakalamaları ve birisinin parlak olmasını ummaları gerekir. Bu her zaman için doğru olsa da Pokemon GO oyuncuları parlak bir Pokemon yakalamak isterlerse, Bug Out etkinliği bunun için daha iyi bir fırsatın olduğu anlamına gelir. Scyther sadece vahşi doğada daha sık görünmekle kalmaz, Pokemon GO oyuncuları da özel Bug Out etkinliğinde Field Research ve Scyther ile karşılaşabilir. Daha spesifik olarak, Catch 10 Bug-type Pokemon görevini tamamlarken Scyther ile karşılaşacaklar.

 

Pokemon GO oyuncuları Bug Out etkinliği sırasında yeterince Scythers yakalarsa, bahis oranlarında en az birinin parlak olacağı tahmin ediliyor. Neyse ki, parlak Scyther yakalamak için mücadele eden herhangi bir Pokemon GO oyuncusu için, işlemi biraz daha kolaylaştırabilecekleri yollar var. Örneğin, etkinlik sırasında kendilerine daha fazla böcek türü Pokemon çekmek için tütsü kullanabilirler. Böcek olayının sona ermesine kadar bu tütsü iki kez kullanılabilir.

Tütsü, Pokemon GO Bug Out etkinliği sırasında ek bir destek de aldı. Sadece normalden iki kat daha uzun süre tütsü yapmakla kalmayacak, daha çok Pokemon da etkilenecek. Bu, Bug Out etkinliği sırasında parlak Scyther yakalamak isteyen Pokemon GO oyuncuları için tütsünün gerçekten kullanışlı olacağı anlamına gelir.

Tabii ki, parlak Scyther'in eklenmesiyle, bu aynı zamanda parlak Scizor'un da mevcut olduğu anlamına geliyor. Pokemon GO'da parlak bir Scizor almak için, oyuncuların önce parlak bir Scyther yakalamaları gerekir. Bundan sonra, Bug Out etkinliği sürerken yapması çok daha kolay olması gereken en az 50 Scyther şekeri toplamaları gerekir. Bu yapıldığında, bir sonraki adım, PokeStops ipliklerinden kazanılan bir evrim maddesi olan Metal Coat'u elde etmektir. Oyuncular yedi gün boyunca PokeStops iplik eğirme çizgisini kazanmayı başarırlarsa, bir evrim öğesi garanti edilir. Piyasaya sunulduğundan beri düzenli olarak oynayan herkes, ne yapılacağını bildiğinden daha fazla Metal Coats'a sahip olmalı.

 

Bol miktarda Pokeballs ve bir Metal Coat kullanışlı olduğu sürece, Pokemon GO oyuncularının Bug Out etkinliği sırasında hem parlak Scyther hem de parlak Scizor'u yakalamada sorun yaşamadan başarıya ulaşmaları zor değil.

 

Pokemon GO, iOS ve Android mobil cihazlar için kullanılabilir.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!