Pokemon Go Entei Raid Günü Açıklandı

Yorum · 27 Görüntüleme

Başka bir Efsanevi köpek, sadece bu hafta sonu bir günlüğüne Raid Battles'a geri dönüyor ve Shiny formuyla karşılaşma şansınız olacak.


Pokemon Go Entei Raid Günü

Pokemon Go Entei Raid Günü

Yazın geçen ikinci Pokemon Go Fest etkinliği, geçtiğimiz hafta sonu Almanya'nın Dortmund kentinde gerçekleşti ve her zamanki gibi geliştirici Niantic, dünyadaki oyuncuların katılabileceği etkinlikte bir dizi Global Challenges düzenledi. Bu challenges görevlerinin yeterince tamamlanmasının bir ödülü olarak stüdyo, oyunda sınırlı bir süre için daha fazla bonus hazırladı ve yakında Efsanevi Pokemon Entei'yi özel bir Raid Günü için geri getiriyor.

Şu andan itibaren 16 Temmuz’a kadar, tüm Pokemon Go oyuncuları Pokemon’u yakalamak ve kuluçkadan çıkarmak için normal miktarın üç katı XP kazanacaklar. Bunun da ötesinde, normal Raid'lerden iki kat fazla XP kazanacaksınız ve kullandığınız Lucky Egg'ler normal 30 dakikalık sürelerinden ziyade bir saat sürecek.

Bu bonuslara ek olarak, Pokemon Gold ve Silver’ın üç efsanevi köpeğinden biri olan Entei, bu hafta sonu Raid Battles’ta tekrar bir görünüm kazanacak. 14 Temmuz Pazar günü yapılacak olan beş yıldızlı Raid'lerde Efsanevi ile savaşma şansınız olacak ve bu sefer Shiny formuyla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca, bir Raid'e katılmak için ihtiyaç duyacağınız bu süre zarfında en fazla beş ücretsiz Raid Pass alabileceksiniz.

Entei, bu yaz bugüne kadar Raid'lere geri dönen ikinci Efsanevi köpektir; geçtiğimiz ay Niantic, Chicago'daki Pokemon Go Fest etkinliğinde yeterince Global Challenges tamamlamanın bir ödülü olarak özel bir Raikou Raid Günü düzenlemişti.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!