Pokemon Go Geliştiricilerinin Harry Potter Oyunu Wizards Unite Yeni Fragman Yayınladı

Yorum · 19 Görüntüleme

Warner Bros. ve Niantic, bu yıl iOS ve Android sürümleri öncesinde Harry Potter: Wizards Unite için yeni bir canlı aksiyon fragmanı paylaştı.


Harry Potter: Wizards Unite

Harry Potter: Wizards Unite

Harry Potter: Wizards Unite yakında iOS ve Android cihazlarına geliyor. Oyunun henüz kesin bir çıkış tarihi olmasa da, bazı ülkelerde beta formda yayına başladı. Şimdi ortak geliştiriciler Warner Bros. ve Niantic (Pokemon Go'nun arkasındaki stüdyo) yaklaşmakta olan sürümü için yeni bir canlı aksiyon fragmanı paylaştı.

İzleyebileceğiniz video, yeni mobil oyunun öncülünü ortaya koyan Ministry of Magic'den acil bir yayın şeklini alıyor. Dünyanın her yerinde garip fenomenler ortaya çıkmaya başladı ve büyücülük dünyasının varlığını Muggleların öğrenmesi riskiyle karşı karşıya kalındı. Gizlilik Politikası Görev Gücü Statüsü’nün bir parçası olarak, oyuncuların keşfedilmeden önce bu sihir belirtilerini zaptetmesi gerekecek.

Harry Potter: Wizards Unite Fragman

Pokemon Go'da olduğu gibi, oyunda Foundables olarak bilinen bu büyülü eşyaları ve yaratıkları bulmak için gerçek dünyayı keşfetmeniz gerekir. Bunların her biri Confoundable sihri ile kapana kısıldı. Foundable'ı sihirbazlık dünyasına geri göndermeden önce ilk önce uygun büyüyü yaparak onu gidermeniz gerekir.

Ancak Pokemon Go'dan farklı olarak Wizards Unite, RPG öğelerine daha fazla önem veriyor. İksirleri topladığın farklı malzemeleri kullanarak hazırlayabilir, uzun yetenekli ağaçların seviyesini yükseltebilir ve farklı meslekler arasında geçiş yapabilirsiniz. Oyunda ayrıca ipuçlarını ve hikaye ayrıntılarını açıklayan sesle hareket eden karakterler de var.

Wizards Unite, Avustralya ve Yeni Zelanda'da zaten beta biçiminde mevcut. Wizards Unite için ön kayıt Google Play'de burada açıktır.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!