Pokemon Go Güncelleme

0 Yorum · 43 Görüntüleme

Yeni sürüm birkaç hatayı düzeltiyor ve oyunu iPhone X ekranında optimize ediyor.


Pokemon Go Güncellemesi

Pokemon Go Güncellemesi

Niantic, Pokemon Go için başka bir güncelleme yayınladı. Yeni sürüm, iOS için 1.53.2 ve Android için 0.83.1; popüler mobil oyununda birkaç küçük iyileştirme yapıyor; özellikle de yeni iPhone X'e sahipseniz.

Çeşitli hata düzeltmeleriyle birlikte, sürüm 1.53.2 güncellemesi, iPhone X'in ekran çözünürlüğü için Pokemon Go'u optimize ediyor. Niantic, ayrıca iOS 8 çalıştıran eski cihazlara yönelik desteği kaldırdı.

Niantic'in ele aldığı belirli hatalar açısından, yeni güncelleme, oyuncuların Pokemon CP'sini maksimum seviyeye çıkarmasını engelleyen bir sorunu çözdü. Ayrıca, uygulama yeniden başlatılıncaya kadar hata afişlerinin ekranda kalmasına neden olan bir hatayı da giderir. Ayrıca, yeni güncelleme oyunu açtığınızda yükleme sürelerini artırır.

Bir diğer Pokemon Go haberi ise; Global Catch Challenge adı verilen en son Pokemon Go etkinliği de sınırlı bir süre için devam ediyor. Bu dünya çapındaki etkinlik görevlileri, muazzam sayıda Pokemon'u yakalamaya teşvik ettiği için daha fazla ödül kazandırıp diğer Pokemonlar'ın kilidini açtırıyor. Etkinlik sona ermeden önce oyuncuların 3 milyar Pokemon'un yakalanması durumunda, daha önce Japonya'ya özgü Farfetch'ten 48 saat süreyle dünya çapında yararlanılacak. Global Catch Challenge 26 Kasım'da sona erecek.

Pokemon Go iOS Sürüm 1.53.2 / Android Sürüm 0.83.1 Yama Notları
- iPhone X ekran çözünürlüğü için destek eklendi ve iyileştirmeler yapıldı.
- iOS 8 çalıştıran cihazlar için destek kaldırıldı.
- Hata afişlerine neden olan hata giderildi ve uygulama yeniden başlatılıncaya kadar görünür kalmaya devam etti.
- Eğiticilerin, maksimum CP'ye Pokemon'a güç vermesini engelleyen bir hata çözüldü.
- Uygulamayı açtığınızda geliştirilmiş yükleme süresi.
- Çeşitli hata düzeltmeleri ve performans güncellemeleri.Kaynak: 1


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!