Pokemon Go Güncellemesi

0 Yorum · 39 Görüntüleme

Pokemon Go güncellemesi şu an yayına hazırlanıyor. Bazı küçük değişiklikler ve bug düzeltmeleri getiriyor.


Pokemon Go Güncelleme

Pokemon Go Güncelleme

Android için 0.77.1 veya iOS için 1.47.1 olan yeni sürüm zaten bazı kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor ve kısa süre içinde herkes için gelecek.

Pokemon Go Güncellemesi değişiklikleri arasında, kostümlü Pokemon'u aktarmaya çalıştığınızda görünen yeni bir onay mesajı var. Buna ek olarak, bir kostüm giyen bu canavarlar artık toplu aktarım yapamazlar.

Güncellemenin geri kalan kısmı, "Gym salonlarında mücadele ederken arada sırada ağ hatalarına neden olan" hata düzeltmeleri ve curveball atışlarını yanlış kaydettiren başka bir hata düzeltme işleminden oluşuyor.

Popüler mobil oyun Pokemon Go hakkında diğer önemli haber ise; Legendary Dogs'ın yeri değiştirildi. Bu sefer, Amerika'daki oyuncular Ateş Tipi Entei'yi yakalama şansına sahip olacak; Su tipi Suicune Avrupa'ya ve Afrika'ya taşındı; ve Electric tipi Raikou Asya-Pasifik bölgesinde bulunabilir. Üç Pokemon 31 Ekim'e kadar mevcut konumunda kalacak; Bu tarihte Efsaneler, 30 Kasım'a kadar piyasaya sürüleceği son bölgeye dönecekler. 

Pokemon Go'nun önceki Legendary Pokemon'u gibi, Entei, Raikou ve Suicune, Raid Boss'un Gyms'taki savaşlarında görünecek. Onu yakalamak için bir şans elde etmek için önce güçlü Pokemon'u yenmeniz gerekecek. 

Pokemon Go iOS Sürüm 1.47.1/Android Sürüm 0.77.1 Yama Notları
 - Kostümlü Pokemon'u transfer etmeye çalışırken şimdi bir onay diyaloğu görülecektir.
 - Kostümlü Pokemon artık toplu aktarım yapamaz.
 - Gyms'te savaşırken arada bir ağ hatalarına neden olan bir hata çözüldü.
 - Raid Battle lobisine, savaşa hazırlanan Eğiticilerin sayısını yanlış gösteren bir hata çözüldü.
 - Raid Battle lobisinde seçilen Pokemon'un öğeler düğmesini tıkladıktan sonra sıfırlanmasına neden olan bir hata çözüldü.
 - Bazı Curveball'ların düzgün kayıt olmadığı bir hata çözüldü.
 - Çeşitli hata düzeltmeleri ve performans güncellemeleri.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!