Pokemon GO için Daha İyi AR Mod

Pokemon GO için Daha İyi AR Mod

Pokemon GO AR+

Pokemon GO AR+

Pokemon GO yakında AR modu için bir güncelleme alacak. AR+ olarak adlandırılan geliştirilmiş sürüm, Apple’ın ARKit destekli gerçeklik teknolojisini kullanıyor ve özel yeni özellikler ile özel ikramiye içeriyor.

Pokemon GO’nun mevcut AR modu gibi AR+, Pokemon‘u yakalarken kullanılabilir ve derinlik algısı ile ölçeklendirme geliştirmeleri ekler. Pokemon, kanonik boyutlarına daha yakın görünecek. Örneğin; bir Snorlax, gerçek dünyadaki ortamda bir Oddish’den daha büyük görünecek. Bunun üzerine, Pokemon daha sabit yerlerde görünecek; yani, yakınlardaki belirli bir alanı işgal ediyormuş gibi sanki kendilerinden daha yakınına, dışından ve çevresinden hareket edebileceksiniz.

AR+ ‘ı kullanmayı seçerseniz, oyun yararlarını da görürsünüz. Pokemonun bilinci vardır, yani hızlı hareket onları ürkütebilir ve kaçmalarına neden olabilir. Spooking yapmadan yeterince yakınlaşmayı başarırsanız, “expert handler” bonusunu edineceksiniz, bu da size Pokemon’u yakaladıktan sonra ekstra XP ve stardust sağlar.

AR+, iPhone 6s ve üstü, beşinci nesil iPads ve tüm iPad Pro modelleriyle uyumludur. Normal AR modunun yerini geçmeyecek. Bunun yerine seçmeniz için ayrı bir seçenek olacaktır.