Pokemon Go İlk Kez Vahşi Efsanevi Pokemon Ekliyor

Yorum · 25 Görüntüleme

4. Nesil üçlüsü Azelf, Mesprit ve Uxie Pokemon Go'da görünmeye başladı ve diğer birçok Efsanevilerden farklı olarak vahşi doğada bulunabilirler.


Pokemon Go'da Azelf, Mesprit ve Uxie Vahşi Doğada Bulunacak

Pokemon Go'da Azelf, Mesprit ve Uxie Vahşi Doğada Bulunacak

Origin Forme Giratina artık Pokemon Go'da bulunmayabilir, ancak bazı yeni Efsaneviler popüler mobil oyunda yerini aldı. Pokemon Diamond, Pearl ve Platinum'dan Lake üçlüsü Azelf, Mesprit ve Uxie dünyanın dört bir yanında görünmeye başladı. Bu kez Raids’de onlarla savaşmanıza gerek kalmayacak.

Pokemon Go'da, Azelf, Mesprit ve Uxie görünecek diğer Efsanevilerin çoğunun aksine Raid patronları olarak mevcut değiller; daha ziyade Efsaneviler, tipik Pokemon gibi vahşi doğada spawn olacaklar. Ancak, durumlarına uygun olarak Pokemon oldukça nadirdir, bu yüzden birine rastlama ihtimali oldukça düşüktür.

Üstelik, her Pokemon'un şu anda yalnızca dünyanın belirli bir bölümünde mevcut olduğu görülüyor. Serebii’ye göre, Azelf yalnızca Amerika’da görülüyor; Mesprit Avrupa'da mevcuttur; ve Uxie şu anda Japonya'da spawn oluyor. Ana oyunlarda olduğu gibi, Efsanevilerin su birikintisi yakınında göründüğü bildiriliyor.

Yeni Pokemon'un Go'da ne kadar süre belireceği belli değil, ancak Efsaneviler Niantic’in onları yeni Pokemon için değiştirmeden önce bir ay kadar kalıyor. Her birinin yalnızca belirli bir alanda mevcut olduğuna dair raporlarla, Efsanevilerin oyundan tamamen çıkmadan önce bölgeleri değiştirecekleri görünüyor.

Azelf, Mesprit ve Uxie, Pokemon Go'da şu anda mevcut olan tek Efsaneviler değil. Groudon da oyunun Earth Day bonuslarından biri olarak sınırlı bir süre için oyuna geri döndü. Bunun üzerine Ground türü Pokemon normalden daha sık ve Shiny Diglett ilk kez ortaya çıkıyor. Ancak, bu Earth Day bonusları sadece 2 Mayıs'a kadar geçerli olacak.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!