Pokemon Go Sınırlı Bir Süre için Shiny Horsea Ekliyor

Yorum · 19 Görüntüleme

Pokemon Go Fest'i kutlamak için Horsea, 18 Haziran'dan itibaren dünyanın her yerinde daha sık ortaya çıkacak ve Shiny olana rastlayabilirsiniz.


Pokemon Go Fest Etkinliği

Pokemon Go Fest Etkinliği

Niantic’in yıllık Pokemon Go Fest etkinliği Chicago’da başlayacak ve etkinliği kutlamak için geliştirici sınırlı bir süre için özel bir Pokemon ekliyor. 13 Haziran'dan itibaren, sevimli Su türü Horsea normalde olduğundan çok daha sık dünyaya yayılacak ve Shiny Horsea ile karşılaşmak için ilk şansınız olacak.

Artan Horsea spawnları, yalnızca 16 Haziran Pazar günü sona ermesi planlanan Pokemon Go Fest boyunca geçerli olacak. Ama, spawnlar etkinlik mekanı ile sınırlı olmayacak; Go Fest'e şahsen katılmasanız bile, daha fazla Horsea bulma şansınız olacak. Yakaladığınız herhangi bir Shiny Horsea, evrimleştiğinde özel renklenmesini de koruyacak, bu da koleksiyonunuza Shiny Seadra ve Kingdra'yı eklemek için ilk fırsatınız olacak.

Pokemon Go Fest sırasında olanların hepsi bu değil. Her zaman olduğu gibi, Niantic etkinlik boyunca Global Challenges düzenleyecektir. Bunlarda dünyadaki oyuncular aynı hedeflere doğru ilerleyecektir. Bu hedeflere ulaşılırsa Niantic, Shiny Entei, Raikou ve Suicune'un görünmesine kadar, oyunda özel bonuslar açacak. Bu yılki Global Challenges tam listesini resmi Pokemon Go web sitesinde buradan görebilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!