Pokemon Go'da Sınırlı Bir Süre için Yeni Efsanevi Pokemon Mevcut

Yorum · 36 Görüntüleme

3. Nesil Efsanevi Kyogre, 27 Haziran'a kadar Raid Battles'a geri döndü ve bu kez oyuncular Shiny versiyonuna rastlayabilirler.


Pokemon Go Shiny Kyogre

Pokemon Go Shiny Kyogre

Pokemon Go'ya yeni bir Efsanevi Pokemon geldi. Cresselia'nın ayrılmasının ardından, Efsanevi Su-tipi Kyogre, önümüzdeki birkaç gün boyunca Raid Battles'da encore görünüme kavuşuyor ve bu sefer, onun Shiny formuyla karşılaşma şansınız olacak.

Kyogre, şu andan itibaren 27 Haziran'a kadar Raids'de görünecek. Daha önce olduğu gibi, ilk önce diğer oyuncularla takım kurmanız ve onu yakalamak için bir fırsat bulamadan önce Efsanevi Pokemon ile savaşmanız gerekir. Kyogre, Çim ve Elektrik tipi Pokemon'a duyarlı kılan saf bir Su türüdür. Başarı için en iyi şans, meydan okurken Roserade, Leafeon, Manectric ve Magnezone gibi canavarları bir araya getirmektir.

Kyogre, geliştiricisi Niantic’in Go'ya geri getirdiği üç Efsanevi Pokemon'un ikincisidir. 27 Haziran'da oyundan ayrıldıktan sonra Groudon, 10 Temmuz'a kadar yerini alacak. Kyogre ve Cresselia'daki gibi, Raids'e döndüğünde Shiny Groudon ile de karşılaşma şansınız olacak. Resmi Pokemon Go web sitesinde buradan daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!