Popüler Kavgacı Oyunu Brawl Stars

0 Yorum · 525 Görüntüleme

Brawl Stars, Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir freemium multiplayer mobil arena dövüşçü/parti brawler (kavgacı) video oyunudur.


Brawl Stars

Brawl Stars

Brawl Stars, Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir freemium multiplayer mobil arena dövüşçü/parti brawler (kavgacı) video oyunudur. Supercell, 14 Haziran 2017 tarihinde YouTube'daki bir canlı video aracılığıyla oyunu duyurdu. Bir sonraki gün, 15 Haziran 2017'de Kanada App Store'da bir iOS soft lansmanı yapıldı. Oyun 19 Ocak 2018'de Kanada, Danimarka, Finlandiya, İsveç ve Norveç App Store'larında sunuldu. 26 Haziran 2018'de soft lansmanı Android'te yer aldı. 14 Kasım 2018'de Supercell, bir YouTube yayınında küresel lansmanını duyurdu. Oyun 12 Aralık 2018'de küresel olarak piyasaya sürüldü.

Brawl Stars'da, oyuncular kendi seviyesine ve toplam kupalarına göre sıralanır. Oyuncular, kavgacıları toplar ve her oyunda kullanmak için birini seçer. Brawlers (Kavgacılar) altı nadir tipte gelir: League Rewards, Rare, Super Rare, Epic, Mythic ve Legendary. Sekiz League Reward Brawlers, üç Rare Brawlers, üç Super Rare Brawlers, üç Epic Brawlers, iki Mythic Brawlers ve üç Legendary Brawlers dahil olmak üzere, oyunda 22 kavgacı vardır.

Oyuncular, Brawl Boxes'dan (kupa kazanarak elde edilen League Reward Brawlers hariç), tokens ya da gems elde edilebilecek olan kavgacıları alırlar. Büyük Kutular gems veya 10 Star tokens (bir haritadaki ilk maçı kazanarak kazanılan) kullanarak elde edilebilir. Oyuncular diğer oyuncuların yanında oynamak için kulüplere katılabilir. Brawl Stars, 8 benzersiz oyun moduna kadar altı biletli olmayan etkinlik (Bounty, Brawl Ball, Gem Grab, Heist, Showdown, Duo Showdown) ve iki biletli etkinlik (Robo Rumble ve Big Game) sunar. Biletlenmemiş etkinliklerin her birine özel mekaniği tanıtan etkinlik değiştiricilerin son eklenmesiyle, oyuncular oyunu oynamak için 30 farklı yol bulacaktır.

Brawl Stars oyununu aşağıdaki bağlantıları kullanarak hemen indirebilirsiniz.

Brawl Stars İndir (iOS)
Brawl Stars İndir (Android)


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!