Popülerliği Asla Bitmeyecek Mobil Oyunlar

Popülerliği  Asla Bitmeyecek Mobil Oyunlar

Brawl Stars

Ana görselden görmüş olduğunuz üzere, ilk sıramızda Brawl Stars var. Brawl Stars, ilginç savaşçıları  ve oyun modları ile her yaştan oyuncuya hitap eden bir oyundur. Zaman zaman yeni oyun modları, savaşçılar, görünümler, haritalar ve etkinlikler ekleniyor. Oyunun temel amacı genellikle strateji ve uygun taktikleri zamanında değerlendirmeniz ile orantılıdır. Takım oyunu yapacağınız zaman ise doğru zamanı kollamanız  gerekmektedir. 

Brawl Stars

Mobile Legends: Bang Bang!

İkinci oyunumuz ise Mobile Legends, tamamen takım oyununa odaklanmanız ve kesinlikle hata yapmamanız gereken bir oyundur. En ufak hata, direkt oyunu kaybetmenize neden olabilir. Burada en  büyük taktik, takım oyununda uygun anı kollamanız, karşı takımın satın aldığı teçhizatlara göre hamle yapmanız veya eşyanızı satıp değiştirmeniz gerekebilir. Oyun içinde zamanla taktiklerini geliştiricek ve stratejini  belirlemen gerekecek. Oyuna aktif olarak girmeniz, ücretsiz bir şekilde  etkinliklere katılmanızı ve ödül almanızı sağlar.

Mobile Legends: Bang  Bang!

PUBG MOBILE

PUBG MOBILE, 7’den 70’e her yaştan insanın oynadığı bir oyundur.  Amacınız, 100 kişinin bulunduğu uçaktan atlayıp silah, zırh, eklentiler, sağlık kutuları, ve içecekler toplayıp savaşarak hayatta kalmaya çalışmaktır. Hain pusular, arkadan saldırma gibi mevzulardan korunmak için  dikkatli olmak ve  ona göre pozisyon almanız gerekmektedir.

PUBG MOBILE

Clash Royale

Clash Royale, Supercell’in en sevilen oyunlarından birisidir. Çeşitli  turnuvalar ile oyunculara milyon dolar kazandırmıştır. Amacınız, sandıklardan elde ettiğiniz veya yükselttiğiniz  kartların 8 tanesi ile savaşa girmektir.  Kartlarınızı uygun zamanda konuşlandırmak ve rakip takımın kulesini yıkmanız gerektiği gibi, rakipin kullandığı  kartları aklınızda tutmanız ve yapacağı hamleyi takip etmeniz, kazanma oranınızı artıracaktır. Zaman zaman yeni kartlar, etkinlikler, turnuvalar ekleniyor.

Clash Royale

Clash of Clans

Supercell’in en eski ama en çok oynan mobil oyundur. Köyünüzü geliştiriyor, başka insanların köyüne saldırarak ganimet elde ediyorsunuz. Bu süreçte, asker eğitmeniz lazım. Yeni karakterler zamanla ekleniyor. İnsanlar sizin köyünüze de sadıracağından, en uygun savunmayı yapmanız gerekmektedir. Saldırı esnasında çeşitli büyüler ile avantaj yakalayabilirsiniz. Bir klan oluşturup veya katılıp klan  savaşı yapabilirsiniz.

Clash of Clans