Power & Revolution 2019 Edition Sistem Gereksinimleri

Yorum · 44 Görüntüleme

Power & Revolution 2019 Edition, bugünün dünyasında devlet yönetimi simülasyon oyunudur. Oyunda Devlet Başkanı olarak oynayıp dünya üzerine etkinizi yaymaya çalışın.


Power & Revolution 2019 Edition

Power & Revolution 2019 Edition

Power & Revolution 2019 Edition, bugünün dünyasında devlet yönetimi simülasyon oyunudur. Oyunda Devlet Başkanı olarak oynayıp dünya üzerine etkinizi yaymaya çalışın. Bazı düzenlenmiş eylemler ile dünyanın kaderini değiştirmek için birkaç ülke olarak oynayın. Yasal ya da yasadışı muhalefet başkanı olarak da oynayıp iktidarı ele geçirmeye çalışabilirsiniz.

Power & Revolution 2019, mevcut dünyamızın bir simülasyonudur, özelliklerini derinlemesine ve birçok alanda yeniden yaratır; ekonomik, politik, askeri, sosyal, finansal, çevresel, enerjik, ulaşım...

Dünyanın bütün ülkeleri kendi özellikleriyle temsil edilmektedir. Tahmin ve senaryo motorları 100.000'den fazla veri, 15.000 metin ve 10 saat boyunca kaydedilmiş diyalog içermektedir. Ayrıntılı ve animasyonlu bir 3D dünya haritası, tüm sınırları, bölgeleri, dünyanın önemli ve stratejik yerleri ile oyuncuları desteklemeye yardımcı olur.

Oyun, ekonomi, ticaret, savaş oyunları, inşaat, casusluk, simülasyon, politik etki ve manipülasyonun yönetim aşamalarını birleştirir.

Oyuncular aynı anda sadece bir ülkenin veya birkaçının yönetimini seçebilir ve dünyanın kaderini değiştirmek için ortak stratejiler tasarlayabilir. Çok sayıda alanda oyun kurguları vardır: terör örgütlerinin faaliyet derecesi, doğal afet olasılıkları, nüfusun reaktivitesi, savaşların patlaması gibi. Günümüz dünyasından güncel olaylar içeren yirmiden fazla bağlamsal senaryo entegre edilmiştir.

Oyuncular bir devlet başkanı veya siyasi muhalefet lideri olarak oynamayı seçebilirler.

Power and Revolution 2019 Edition Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 10, 8, 7
 - İşlemci: 1.6 GHZ
 - Bellek: 4 GB RAM
 - Ekran Kartı: 256MB DirectX 9.0 uyumlu video kartı
 - Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 10, 8, 7
 - İşlemci: 2 Ghz , multi-core işlemci
 - Bellek: 4 GB RAM
 - Ekran Kartı: 512 MB veya daha fazla özel VRAM ile 3D Ekran kartı


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!