PS4, Xbox One ve PC için Başka bir Fortnite Güncellemesi Çıktı

Epic, Battle Royale için yeni bir güncelleme daha yaptı. Fortnite için yeni bir yama var. Büyük v3.4 güncellemesinin ardından gelen geliştirici Epic, bir avuç hataları çözen ve birkaç performans iyileştirmesi yapan popüler savaş royale oyunu için oldukça küçük bir yama daha dağıttı.

Fortnite Güncelleme v3.4.1

Fortnite Güncelleme v3.4.1

Fortnite için yeni bir yama var. Büyük v3.4 güncellemesinin ardından gelen geliştirici Epic, bir avuç hataları çözen ve birkaç performans iyileştirmesi yapan popüler battle royale oyunu için oldukça küçük bir yama daha dağıttı.

Özellikle, v3.4.1 güncellemesi, Pump Shotgun animasyonundaki gecikmeyi düzeltir. Ayrıca, Keskin Nişancı Tüfeği elemelerinin mesafesini göstermeyen oyunla ilgili bir sorunu çözüyor. Son olarak, yama "çoklu" belirtilmemiş kilitlenme düzeltmelerini uygular.

Yama v3.4.1 şimdi PS4, Xbox One ve PC'de indirmek için kullanılabilir. Epic, "yakın gelecekte" mobil sürüm için benzer bir güncellemenin yayınlanacağını ve bunun da platforma özgü bazı düzeltmeleri de içereceğini söyledi. Aşağıdaki veya resmi Fortnite forumlarında yeni güncelleme için kısa yama notlarını okuyabilirsiniz.

En son gelen yama, hem Battle Royale hem de Save the World modlarına yeni içerikler tanıttı. Eski ve yeni bir silah aldı. Güdümlü Füze ve geçici olarak engelli Boogie Bombasını geri getirdi.

Fortnite Güncelleme v3.4 ayrıca Battle Royale: Sniper Shootout v2 için yeni bir sınırlı zaman modunu başlattı. Aynı şekilde, Battle Pass sahiplerine yeni bir haftalık zorluklar da sunuluyor. Güncelleme v3.4 incelemek isterseniz buradan bakabilirsiniz.

Fortnite v3.4.1 Yama Notları

 - Birden Fazla Kilitlenme Düzeltmesi
- Pompalı Av Tüfeği Animasyon Gecikmesi
- Keskin nişancı tüfeği ortadan kaldırılması için gösterilen mesafe


Kaynak: 1

Daha fazla..
×

Sitemiz Yenilendi!

Sitemizi sosyal oyuncu ağına çevirdik, sitemize üye olarak oyuncu profilinizi oluşturabilir,

ilgili gruplara katılabilir, kendi sayfanızı oluşturabilir, ilan verebilir, sizin gibi başka oyuncularla tanışabilirsiniz.

Üye olarak oyuncu profilinizi oluşturmanızı ve yenilikleri keşfetmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Türkiye'nin İlk ve Tek Oyuncu Ağına Hemen Katıl!